Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı-2

Mustafa Sancar

Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı-2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-02-08
YAZAR Mustafa Sancar
ISBN 9756680827
DOSYA FORMATI 12,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Geldiler de geldiler; doğudan, batıdan, kuzeyden geldiler. Karanlık bulut oldular, katran yağmurlara döndüler, seller gibi geldiler...Nar ağaçlı, yediveren asmalı, güllü avluları; hünerli taş ustalarının nakış gibi işleyip ördüğü gösterişli evleri yorgun atlarına ahır yaptılar."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı-2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı-2.

...ve Aze´nin Yakarışı adlı kitapları yayımlandı ... Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı -2 : UKitap ... . Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı - 2. Satışta. Satış Fiyatı:22.00 TL. Mustafa Sancar, 1955´te Ş. Urfa´nın Siverek ilçesinde doğdu. Daha önce Dünya Gözlü Sevgili, Palyaçonun Ayna Sığınağı ve Aze´nin Yakarışı adlı kitapları yayımlandı. Mustafa Sancar, 1955´te Ş. Urfa´nın Siverek ilçesinde doğdu. Daha önce Dünya Gözlü Sevgili, Palyaçonun Ayna Sığınağı ve Aze´nin Yakarışı adlı kitapları yayımlandı. Edebiyatçı-Yazar Mustafa SANCAR'ın, Lâl Ağıtl ... Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı-2 PDF İndir 🤴 Bedava Kitap İndir (.Live) ... . Edebiyatçı-Yazar Mustafa SANCAR'ın, Lâl Ağıtlar (Aze'nin Yakarışı-2) adlı romanının arka kapağından alıntıdır. Kitap Mustafa Sancar Edebiyat Roman Lâl Ağıtlar Sanat Turkey Türkiye. 19.80 TL. "Geldiler de geldiler; doğudan, batıdan, kuzeyden geldiler. Karanlık bulut oldular, katran yağmurlara döndüler, seller gibi geldiler... %20. Click here. Aze'nin Yakarışı 2: Lal Ağıtlar. Aze'nin Yakarışı. September 2005 Birharf Yayınları Turkish. Edebiyatçı-Yazar Mustafa SANCAR'ın, "Lâl Ağıtlar" (Aze'nin Yakarışı-2) adlı romanının arka kapağından alıntıdır. Mustafa Sancar, 1955´te Ş. Urfa´nın Siverek ilçesinde doğdu. Daha önce Dünya Gözlü Sevgili, Palyaçonun Ayna Sığınağı ve Aze´nin Yakarışı adlı kitapları yayımlandı. Lal Ağıtlar Aze`nin Yakarışı - 2 hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Lal Ağıtlar Aze`nin Yakarışı - 2 - Diğer Edisyonlar. Mustafa Sancar, 1955´te Ş. Urfa´nın Siverek ilçesinde doğdu. Daha önce Dünya Gözlü Sevgili, Palyaçonun Ayna Sığınağı ve Aze´nin Yakarışı adlı kitapları yayımlandı. Lal Ağıtlar Aze'nin Yakarışı -2. Yazar. Mustafa Sancar. Mustafa Sancar, 1955´te Ş. Urfa´nın Siverek ilçesinde doğdu. Daha önce Dünya Gözlü Sevgili, Palyaçonun Ayna Sığınağı ve Aze´nin Yakarışı adlı kitapları yayımlandı....