Deyimler Sözlüğü

Şerif Benekçi

Deyimler Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2000-09-06
YAZAR Şerif Benekçi
ISBN 9753811217
DOSYA FORMATI 3,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kültür hayatımıza yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren Damla Yayınevi, "Sözlük Dizisi"ni özel bir itina ile Türk kültür hayatına kazandırmıştır. "Deyimler Sözlüğü" hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir "başvuru eseri" olarak kütüphanenizde kalacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Deyimler Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Deyimler Sözlüğü.

...karşısındakini üstü kapalı bir şekilde korkutmak ... Deyimler Sözlüğü İndir ( 276 Sayfa | Ücretsiz ) ... . Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü'nün Fiyatı Ne Kadar? Türk Dil Kurumu'nun güncel verilerine dayanarak oluşturulan atasözleri ve deyimler sözlüğü çeşitleri okuyucularının Türkçe bilgisini artırır. Deyimler, kalıplaşmış söz veya söz öbekleridir. Deyimlerin toplumların kültürünü, yaşayış biçimlerini, geleneklerini, törelerini ve dünyayı anlamlandırış biçimlerini yansıtma açısından oldukça önemlidir. Türk dilinin en güzel örneklerini veren deyimler s ... Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü ... . Türk dilinin en güzel örneklerini veren deyimler sözlüğü, Deyimlerin Anlamı, Deyimler ve Anlamları bazı deyimler va anlamlarını yayınlıyoruz. Dilimizi güzel konuşmak, doğru konuşmak ve etkili... Deyimler Sözlüğü. Başlık Süzgeci. # Görüntüle. Ramazan SAKİN. 7968. 2. B Harfi İle Başlayan Deyimler. Ramazan SAKİN. 4829. deyimler sözlüğü. şükela: tümü | bugün. tane deyim barındırdığını düşündüren fakat buna ragmen göte gelmek, eline vermek, akıl almak gibi çok kullanılan deyimlerin içinde hiç geçmediği sözlük. Deyimler Sözlüğü. Atasözleri, Deyimler ve Güzel Sözler. Deyimler Sözlüğü. 276 Sayfa · 2017 · 1.4 MB · 2,654 İndirme· Türkçe. Tasavvuf terimleri ve deyimleri sözlüğü. Prof. Dr. Ethem Cebecioğlu www.turklib.uz www.turklib.ru Tasav ... ...Yakın ve Eş anlamlı kelimeler Sözlüğü, Türk Lehçeleri Sözlüğü, Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü. içinde barındıran Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü'nde 2.396 atasözü ve 11.209 deyim bulunmaktadır....