Öğretmenim Fıkram Geldi!

Murat Aksoy

Öğretmenim Fıkram Geldi!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-10
YAZAR Murat Aksoy
ISBN 6054453498
DOSYA FORMATI 7,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

HİÇ OLMAZSA BİR DENESEYDİN BABA!Sıradan okul hayatında neler yaşanmaz ki... Sınav stresinin dayanılmaz aırlığı, yaratıcı kopya geliştirme teknikleri, haylaklık ve hokkabazlık gösterileri... Masum oyunlar, büyük hayal kırıklıkları... Liderlik yarışı... Tembellik marifetleri...Öğretmenim Fıkram Geldi, öğretmen ve öğrenci odaklı birbirinden komik fıkralar içeriyor. Akıllı çocuklar bu fıkraları şıp diy ezberliyor, arkadaşlarını bu fıkralarla güldürüyor.Mustafa, babasından matematik ödevi için kendisine yardım etmesini ister. Baba yorgundur. Ricayı savuşturmak için bir bahanee bulur ve “Doğru olmaz oğlum!” der. Fakat çocuk ısrarcıdır: “Hiç olmazsa bir deneseydin baba!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Öğretmenim Fıkram Geldi! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Öğretmenim Fıkram Geldi!.

...at Aksoy. HİÇ OLMAZSA BİR DENESEYDİN BABA! Sıradan okul hayatında neler yaşanmaz ki ... Öğretmenim Fıkram Geldi! | Kitapjo.com ... ... Sınav stresinin dayanılmaz aırlığı, yaratıcı kopya geliştirme teknikleri... Öğretmenim Fıkram Geldi en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Öğretmenim Fıkram Geldi avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Azrail Geldi. Kategoriler: Dini Fıkralar. 7.20 TL. Tembellik marifetleri... Öğretmenim Fıkram Geldi, öğretmen ve öğrenci od ... Öğretmenim Fıkram Geldi - ePttAVM ... . 7.20 TL. Tembellik marifetleri... Öğretmenim Fıkram Geldi, öğretmen ve öğrenci odaklı birbirinden komik fıkralar içeriyor. Akıllı çocuklar bu fıkraları şıp diy ezberliyor, arkadaşlarını bu fıkralarla... Öğretmenim Fıkram Geldi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, k...