Kuşkulu Delil

Michael Connelly

Kuşkulu Delil
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-11
YAZAR Michael Connelly
ISBN 9752116702
DOSYA FORMATI 7,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

AVUKAT MICHAEL HALLER VE DEDEKTİF HARRY BOSCH BİR DEFA DAHA GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYOR.Çocuk katili olarak mahkûm olup yirmi dört yıl hapis yatan Jason Jessup lehine deliller ortaya çıkınca yeniden yargılanmaya hak kazanır. Haller, Jessup’ın suçlu olduğuna inanmaktadır ve kariyeri boyunca avukatlık yapmış olsa da saf değiştirip savcılık masasına oturur. Soruşturmacısı olarak Dedektif Harry Bosch’u, yardımcısı olarak da eski karısı Savcı Maggie McPherson’ı seçer.Ne var ki, davanın üstünde siyaset bulutları dolaşmaktadır ve Haller ile McPherson, daha işin başında medyayı arkasına alan ünlü bir avukata karşı mücadele edeceklerdir. Bosch, Jessup’ın ilk davadaki mahkûmiyetinde başrol oynayan ve kayıplara karışmış olan görgü tanığını bulmak zorundadır, ancak bu göründüğü kadar kolay değildir.Jessup şartlı tahliyeyle salıverilir ve haber heveslisi medyanın gözbebeği olur. Bundan sonra da gece yarıları sokaklara çıkıp esrarengiz işler çevirmeye başlar Acaba tekrar öldürecek midir?Michael Connelly’nin üslubu, temposu ve hayal gücü ona gerilim romanları dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır. Kuşkulu Delil’i nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuşkulu Delil i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuşkulu Delil.

...dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır ... Kuşkulu Delil ... . Kuşkulu Delil'i nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Michael Connelly. Kitap Tanıtımı. Avukat Michael Haller ve dedektif Harry Bosch bir defa daha güçbirliği yapıyor. Çocuk katili olarak mahkûm olup yirmi dört yıl hapis yatan Jason Jessup lehine deliller ortaya... Michael Connelly'nin üslubu, temposu ve hayal gücü ona gerilim romanları dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır. Kuşkulu Delil'i nabzınız hızlanarak bir solukta ok ... Catalog › Details for: Kuşkulu Delil ... . Kuşkulu Delil'i nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Michael Connelly'nin üslubu, temposu ve hayal gücü ona gerilim romanları dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır. Kuşkulu Delil'i nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Michael Connelly'nin üslubu, temposu ve hayal gücü ona gerilim romanları dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır. Kuşkulu Delil'i nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Çocuk katili olarak mahkûm olup yirmi dört yıl hapis yatan Jason Jessup lehine deliller ortaya çıkınca yeniden yargılanmaya hak kazanır. Kuşkulu Delili nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Kuşkulu Delil. Yıl : 2013,00000000 Sayfa Sayısı : 432,00000000. Yazar Michael Connellynin üslubu, temposu ve hayal gücü ona gerilim romanları dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır. Kuşkulu Delili nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Michael Connelly'nin üslubu, temposu ve hayal gücü ona gerilim romanları dünyasının en büyük ödüllerini kazandırmıştır. Kuşkulu Delil'i nabzınız hızlanarak bir solukta okuyacaksınız. Kuşkulu delil. Başlık: Kuşkulu delil. Dil: Türkçe. 9789752116702. 388660. Kuşkulu Delil. Altın Kitaplar Yayınevi. 20.80. Kuşkulu Delil. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar....