BeyoğluBir Zaman Tüneli

Feriha Büyükünal

BeyoğluBir Zaman Tüneli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-06
YAZAR Feriha Büyükünal
ISBN 9751036957
DOSYA FORMATI 9,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

...Türk, Rus, Ermeni, Rum, Nesturi, Arap, Çingene, Fransız, Katolik, Levanten, Hırvat, Sırp, Bulgar, Acem, Afganlı, Çinli, Tatar, Yahudi, İtalyan, Maltız ve daha bu gibi çok ulusun birbirine karıştığı bu garip mahalleden sel yatağına her akşam küçük figüran kızlar iner. Onların ve terzi kızlarının ardından berber çırakları yürür. Perdeleri çekilmiş bir evden ilkin bir gramofon sesi, sonra bir çığlık duyulur.Sait Faik AbasıyanıkBeyoğlu… İstanbul denilince ilk akla gelen en eski tarihi semtlerden biri. Günün her saati nefes alan, yaşayan bir semttir Beyoğlu; sokaklarıyla, mimari yapılarıyla, mekânlarıyla, en çok da insanlarıyla… Adeta İstanbul’u özetler. Tam bir Beyoğlu âşığı olan Feriha Büyükünal, Beyoğlu Bir Zaman Tüneli ile bizleri sokaklarını, mekânlarını, binalarını, tarihini çok iyi bildiği Beyoğlu’nda adeta bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz BeyoğluBir Zaman Tüneli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap BeyoğluBir Zaman Tüneli.

...üneli ile bizleri sokaklarını, mekanlarını, binalarını, tarihini çok iyi bildiği Beyoğlu'nda adeta bir zaman yolculuğuna çıkarıyor ... Beyoğlu Bir Zaman Tüneli Feriha Büyükünal ... . Beyoğlu Bir Zaman Tüneli - Feriha Büyükünal. İnkılap Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 192 Puan. 17.25 TL. Adeta İstanbul'u özetler. Tam bir Beyoğlu aşığı olan Feriha Büyükünal, Beyoğlu Bir Zaman Tüneli ile bizleri sokaklarını, mekanlarını, binalarını, tarihini çok iyi bildiği Beyoğlu'nda adeta bir... Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Beyoğlu Bir Zaman Tüneli Beyoğlu Bir Zaman Tüneli. İnkılap Kitabevi. 17.25. Beyoğlu'yla ilg ... Bir Zaman Tüneli Beyoğlu En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Beyoğlu Bir Zaman Tüneli Beyoğlu Bir Zaman Tüneli. İnkılap Kitabevi. 17.25. Beyoğlu'yla ilgili yapılmış diğer kitap çalışmalarından alıntılar ve fotoğraflarla da desteklenen Bir Zaman Tüneli: Beyoğlu İstanbul severlerin kaçırmaması gereken bir fırsat. Tam bir Beyoğlu âşığı olan Feriha Büyükünal, Beyoğlu Bir Zaman Tüneli ile bizleri sokaklarını, mekânlarını, binalarını, tarihini çok iyi bildiği Beyoğlu`nda adeta bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Beyoğlu Bir Zaman Tüneli, edebiyat - roman kategorisinde 13,8 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Beyoğlu Bir Zaman Tüneli. Ürün Puanı: Yükleniyor... "Beyoğlu Bir Zaman Tüneli". için 26 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 8,00 TL. Sepete Ekle. Beyoğlu Bir Zaman Tüneli i. Feriha Büyükünal. Satıcı. Beyoğlu'yla ilgili yapılmış diğer kitap çalışmalarından alıntılar ve fotoğraflarla da desteklenen "Bir Zaman Tüneli: Beyoğlu", İstanbulseverlerin kaçırmaması gereken bir fırsat. Bir Zaman Tüneli: Beyoğlu. Yazar. : Feriha Büyükünal. Zaman içinde ve gözlerimizin önünde Beyoğlu yaşam özelliklerini ve insan dokusunu de...