Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi

Tamer Gökdemir

Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-04
YAZAR Tamer Gökdemir
ISBN 9756124499
DOSYA FORMATI 12,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihimizi bilmek demek, nerede neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı bilmek demektir. Tarihini bilmeyen, tarihinden kopuk yaşayan toplumlar geçmişte yapılan hataları tekrar edecek ve aynı hataları yaptığı için de her zaman yerinde sayacaktır. Bizi boyunduruk altına almak isteyenler her zaman bu fırsatı beklemektedirler. Yüce Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Yurtta Sulh Cihanda Sulh ” diyerek barışın önemini vurgulamıştır. Şanlı Türk Ordusu’na barış zamanında düşen, kendini lojistik dahil her konuda sürekli ileriye taşımak; hatalarından ders almak, eksiklerini kapatmak ve mükemmelliğe ulaşmaktır. Unutulmamalıdır ki yaşadığımız coğrafyada tarihten beri tehdit altında olan vatanımızı korumak için her zaman büyük bedeller ödemek zorunda kaldık. Gelecekte de Büyük Türk Ordusu, Türk Milleti’nin her türlü tehlike karşısında yegâne güvencesi olacaktır. O gün geldiğinde Türk askeri Malazgirt’te, Kut’ül Amare’de, Çanakkale’de ve Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi üzerine düşen vazifeden korkmayacak, onu layıkıyla yapacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi.

...apatmak ve mükemmelliğe ulaşmaktır. En ucuz Kitap Tarihi Olaylar Üzerine Araştırmalar modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi - 9789756124499 keşfet ... Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi %15 İndirimli Tamer Gökdemir ... . Tarihimizi bilmek demek, nerede neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı bilmek demektir. Şanlı Türk Ordusu'na barış zamanında düşen, kendini lojistik dahil her konuda sürekli ileriye taşımak... Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi-Orient Yayınları-9789756124499-Tamer Gökdemir-%30 indirimli-Tarihimizi bilmek demek, nerede neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı. Şanlı Türk Ordusu'na bar ... Araştırma - İnceleme - Orient Yayınları - Türk Kara Ordusu Lojistik... ... ... Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi-Orient Yayınları-9789756124499-Tamer Gökdemir-%30 indirimli-Tarihimizi bilmek demek, nerede neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı. Şanlı Türk Ordusu'na barış zamanında düşen, kendini lojistik dahil her konuda sürekli ileriye Lojistik Tarihi" Orient YayınlarıTamer GökdemirTürk Tarihi, "Türk Kara Ordusu Lojistik Tarihi". Tarihimizi bilmek demek, nerede neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı bilmek demektir. Şanlı Türk Ordusu'na barış zamanında düşen, kendini lojistik dahil her konuda sürekli ileriye taşımak... 24.48 TL. Şanlı Türk Ordusu'na barış zamanında düşen, kendini lojistik dahil her konuda sürekli ileriye taşımak; hatalarından ders almak, eksiklerini kapatmak ve mükemmelliğe ulaşmaktır. Tamer Gökdemir. Tarihimizi bilmek demek, nerede neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı bilmek demektir. Tarihini bilmeyen, tarihinden kopuk yaşayan toplumlar geçmişte yapılan hataları tekrar edecek ve......