Karanfil ve Ekmek

Tolga Sarıaslan

Karanfil ve Ekmek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-11
YAZAR Tolga Sarıaslan
ISBN 6056916809
DOSYA FORMATI 10,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İz bırakan iki romanının ardından Tolga Sarıaslan’ın kaleminden anlatımı yoğun, dili yalın; insan hallerine dair güçlü öyküler... “Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en bahtiyar insanlarından biri, hatta en bahtiyarı addediyorum. Hatırlarsın muhakkak, üstümde hâkî bir parka, elimde birkaç karanfille Güvenpark’ta seni beklediğim o günü. Dinine yandığım dünyada ilk defa bir kızı sevmiş, İskitler’de, Taci Usta’nın tamirhanesinden kazandığım paranın yarısını anama, yarısını da karanfillere ayırmıştım. Yani sana. Sen karanfildin, anam ekmek. Alın teriydiniz ikiniz de. Emektiniz.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karanfil ve Ekmek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karanfil ve Ekmek.

...lere ayırmıştım. Yani sana. 10.22 TL ... Karanfil ve Ekmek / Tolga Sarıaslan / Telgrafhane... - GittiGidiyor ... . Dinine yandığım dünyada ilk defa bir kızı sevmiş, İskitler'de, Taci Usta'nın tamirhanesinden kazandığım paranın yarısını anama, yarısını da karanfillere ayırmıştım. Yani sana. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Karanfil ve Ekmek. Tolga Sarıaslan, K ... Karanfil ve Ekmek %27 İndirimli Tolga Sarıaslan ... . Karanfil ve Ekmek. Tolga Sarıaslan, Karanfil ve Ekmek Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Yani sana. Sen karanfildin, anam ekmek. Alın teriydiniz ikiniz de....