Yaralar ve İzler

Karina Halle

Yaralar ve İzler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-01
YAZAR Karina Halle
ISBN 6053489351
DOSYA FORMATI 9,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yara ne kadar eskiyse,iz o kadar derindir Ellie, Camden’ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier’in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier’in istediği korkunç suçu işleyecek ya da Camden ölecek. Ellie sevdiği adamı sonsuza kadar kaybetmeden önce, onu rakiplerinin önüne geçirecek bir hamle yapmalı. Camden, Ellie ve Javier’in peşine düşüyor. İntikam arzusuyla yanıp tutuşurken hayatının kadınını geri almak için karanlık tarafa geçebilir ve bu uğurda her şeyi yapabilir. Camden aşk ve intikam arasındaki bu ince çizgide yürürken tarafını seçmeli.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaralar ve İzler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaralar ve İzler.

...arayı dış etkilerden korumak ve alt dokuları onarmak için vücut ... Yüzdeki Yara İzine Ne İyi Gelir, Yara İzi Kalmaması İçin Ne Yapmalı? ... ... 23.80 TL. Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir. Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier'in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier'in istediği korkunç suçu... Yaralar Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Yaralar Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Bu yara izine karşı bir çözüm mevcut mu? (Yara izi çocuklukta ... Yüzdeki Yara İzleri Nasıl Geçer? - Sözcü Gazetesi ... . Bu yara izine karşı bir çözüm mevcut mu? (Yara izi çocukluktan kalma). Oy ve yorumlarınızı bekliyorum, düşünceleriniz benim için önemli ‍. 9. Bölüm: YARALAR VE İZLER. Düğümler ve kesikler. Yaralar ve izleri. 22.96 TL. Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir. Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier'in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier'in istediği korkunç suçu... Kargo dahil en ucuz16,72 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Yaralar ve İzler. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 19:40 Amazon Türkiye. 17.15 TL. Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier'in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier'in istediği korkunç suçu... Kitap Adı: Yaralar ve İzler Yazar: Karina Halle Yayıncı: Novella Yayınları Sayfa Sayısı: 416. Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir. Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski... Karina Halle. Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir. Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier'in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier'in istediği korkunç... Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir. Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier'in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier'in istediği korkunç suçu işleyecek ya... 21 TL. Yara ne kadar eskiyse, iz o kadar derindir. Ellie, Camden'ı kurtarmak için hayatını riske atıyor ama eski sevgilisi Javier'in yaptığı planlardan tamamen habersiz: Ya Javier'in istediği korkunç suçu......