Sovyet Öyküleri 3

Aleksander Tvardovski

Sovyet Öyküleri 3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-30
YAZAR Aleksander Tvardovski
ISBN 6052222287
DOSYA FORMATI 5,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov’dan “Portre” ve Aleksander Tvardovski’den “Sobacılar” olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. İrakli Andronikov’un Portre isimli öyküsü, Rus yazar ve şair Lermontov’un hayatının ve eserlerinin tutkulu bir araştırmacısı olan öykü karakterinin, eski bir resmin peşinde geçen uzun serüvenini anlatıyor. Tutkusu ve heyecanına okuru ortak eden öykü, Lermontov’un yaşamına dair biyografik bilgiler içeriyor. Aleksander Tvardovski’nin Sobacılar öyküsü; hangi yöntemle yakılırsa yakılsın iyi sonuç vermeyen bir sobanın yeniden yaratılma sürecini anlatıyor. Göğsü madalyalarla dolu bir savaş kahramanının bu süreçteki emeğine, efsaneler ve masallarla bilinen “sobacılar”ın gizemli ve tuhaf mesleklerine yakından seyrin kapılarını aralıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sovyet Öyküleri 3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sovyet Öyküleri 3.

...Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor ... Sovyet Öyküleri 3 - Ürünler 2019 ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Sovyet Öyküleri 3. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden... 10.50 TL. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. Sovyet Öyküleri 3. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "S ... Sovyet Öyküleri 3 | Katalog ... . Sovyet Öyküleri 3. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden... Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. 15 TL. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. İrakli Andronikov, Aleksander Tvardovski. Kitap Tanıtımı. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa... 10.50 TL. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. Sovyet Öyküleri 3. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. Bültene Abone Ol. Sovyet Öyküleri 3. Bağlantıyı al. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa... 11.25 TL. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. Sovyet Öyküleri 3. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvard.. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli Andronikov'dan "Portre" ve Aleksander Tvardovski'den "Sobacılar" olmak üzere iki kısa öyküden oluşuyor. Sovyet Öyküleri serimizin üçüncüsü olan bu kitap; İrakli And... #Sovyet #Öyküleri #Sovyet Öyküleri #Öyküleri 3 #Sovyet Öyküleri 3. 9786052222287. 13266462. Sovyet Öyküleri 3. Yazılama Yayınevi. 15.00....