Bilgisayar Destekli Tasarım Proteus / Design Suite 8

Hikmet Şahin

Bilgisayar Destekli Tasarım Proteus / Design Suite 8
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-08
YAZAR Hikmet Şahin
ISBN 9758834303
DOSYA FORMATI 9,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitapta, Proteus programı uygulamalı örneklerle tanıtılmaya çalışılmıştır. Her uygulamalı örneklerle tanıtılmaya çalışılmıştır. Her konu ile ilgili en az bir uygulama yapılmıştır. Proteus programının anlatımı ve uygulamalar; amatör elektronikçilerin hiç zorlanmadan anlayabileceği ve profesyonel elektronikçilerin hiç zorlanmadan anlayabileceği ve profesyonel elektronikçilerin kendilerini geliştireceği şekilde hazırlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilgisayar Destekli Tasarım Proteus / Design Suite 8 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilgisayar Destekli Tasarım Proteus / Design Suite 8.

...tekli Uygulamalar Dersi. Proteus Paketi" ... Proteus Design Suite 8 Bilgisayar Destekli Tasarım ... . İçindekiler 1. PROTEUS DESIGN SUİTE 8 PROGRAMI HAKKINDA GENEL BİLGİ... Bilgisayar Destekli Uygulamalar Proteus Desing Suite 8 ve Autocad arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Hikmet Şahin. Kitapta, Proteus programı uygulamalı örneklerle tanıtılmaya çalışılmıştır. Her konu ile ilgili en az bir uygulama ... Proteus Design Suite 8 Satın Al | OdaKitap.com ... . Her konu ile ilgili en az bir uygulama yapılmıştır. 25 TL. PROTEUS Design Suite 8 ürününü ve Bilgisayar Destekli Tasarım Kitapları kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. Hikmet Şahin. Kitapta, Proteus programı uygulamalı örneklerle tanıtılmaya çalışılmıştır. Her uygulamalı örneklerle tanıtılmaya çalışılmıştır. Her konu ile ilgili en az bir uygulama yapılmıştır. 6. baskıyla birlikte tüm uygulamalara QR kod destekli ücretsiz video eğitim eklenmiştir. Nasıl satın alabilirim? Kitabın son baskısını D&R ve Kitapyurdu.com ve dahiyayincil...