365 Lider Davranış

Adem Ergül

365 Lider Davranış
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-01
YAZAR Adem Ergül
ISBN 9944836944
DOSYA FORMATI 5,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitap Tanıtım Yazısı ; Bu Kitap, İslam Medeniyetine Damga Vurmuş Kişilerden Bizzat Yaşadığı Hiyelerden Oluşmuştur. Üç Bölümde Anlatılmıştır. 1. Bölüm :İlim İrfan Ve Hizmet Yolunda / 2. Bölüm : İdarecilik Ve Liderlik Dünyasında / 3. Bölüm : Şahsiyet Ve Karakter Tezahüründe Lider Davranışlar. TAKDİM ;Bizleri yaratan, terbiyeedip büyüten,''İnsan-i kamil'' kıvamına yol bulmak için kendi içimizden örnek ve önderler gönderen Rabbmize hamd olsun. Kıyamete kadar gelecekolan tüm insanlığa,izinden gidilecek ''En güzel örnek'' olarak takdim edilen, Rabbimizin son elçisi önderimiz Muhammed Mustafa'ya Salatü Selam olsun.Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış isimli bu kitabımız, her alanda hasreti çekilen ''Karekter ve şahsiyet sahibi, yol açan, yol gösteren ve huzur veren liderler''in yetişmesine mütevazı bir katkı niyetiyle kaleme alındı. Yeryüzünü Allah'ın razı olacağı bir nizam verme şansı yoktur. Öyleyse yapılacak en ehemmiyetli iş,insanı layık olduğu kıvama eriştirmektir.Şöyle bir hikaye anlatılır:“Adam, bir haftanın yorgunluğundan sonra, pazar sabahı kalktığında, keyifle eline gazetesini aldı ve bütün gün evde istirahat edecek olmanın hayaliyle koltuğuna rahatça kuruldu. Derken küçük oğlu koşarak geldi ve parka ne zaman gideceklerini sordu.Baba, oğluna söz vermişti; bu hafta sonu onu parka götürecekti, ama hiç dışarıya çıkmak istemediğinden, şimdi bir bahane uydurması gerekiyordu. O esnâda gazetenin promosyon olarak dağıttığı dünya haritası gözüne ilişti. Önce dünya haritasını küçük parçalara ayırdı ve oğluna uzattı:“Bak oğlum! Eğer bu haritayı düzeltebilirsen, seni parka götüreceğim!” dedi.Sonra şöyle düşündü:“Oh be, şimdilik kurtuldum! En iyi coğrafya profesörünü bile getirsen, bu haritayı akşama kadar düzeltemez!” Aradan on dakika geçtikten sonra oğlu babasının yanına koşarak geldi:“Babacığım, haritayı düzelttim. Artık parka gidebiliriz!” dedi.Adam önce inanamadı ve görmek istedi. Gördüğünde de hayretler içindeydi ve oğluna bunu nasıl yaptığını sordu. Çocuk şu ibretlik açıklamayı yaptı:“Babacığım! Bana verdiğin haritanın arkasında bir insan vardı. İnsanı düzelttiğim zaman dünya kendiliğinden düzelmişti!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 365 Lider Davranış i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 365 Lider Davranış.

...ifle eline gazetesini aldı ve bütün gün evde istirahat edecek olmanın hayaliyle koltuğuna rahatça kuruldu ... Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış Adem Ergül ... . Kargo. Fiyat. Medeniyet öncülerimizden 365 lider davranış - ciltli. Medeniyet öncülerimizden 365 lider davranış. Dr. Adem ERGÜL. Satıcı. Rakuten Kobo'dan Adem Ergül tarafından "Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış" kitabını okuyun. İncelemenizi tamamlayın. Kapat. Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış. YORUMLAR. ÖNERİLERİNİZ. 365 Lider Davranış. Basım Yıl ... Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış - - Erkam Yayınları ... . Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış. YORUMLAR. ÖNERİLERİNİZ. 365 Lider Davranış. Basım Yılı. : 2014. Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı. Gönder. 365 Lider Davranış 9789944836944 Erkam Yayınları. Kitap. Din, Mitoloji Kitapları. Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış. 34.65 TL. "Adam, bir haftanın yorgunluğundan sonra, pazar sabahı kalktığında, keyifle eline gazetesini aldı ve bütün gün evde istirahat edecek olmanın hayaliyle koltuğuna rahatça kuruldu. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış. Yazar. Adem Ergül. ...Ve Liderlik Dünyasında / 3. Bölüm : Şahsiyet Ve Karakter Tezahüründe Lider Davranışlar. Salatü Selam olsun.Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış isimli bu kitabımız her alanda hasreti... Medeniyet öncülerimizden 365 lider davranış. Başlık: Medeniyet öncülerimizden 365 lider davranış. ISBNp: 9789944836944. 34.68 TL. Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Dr.Adem ERGÜL. • 15x21 ebatlarında. • Kitap kağıdına baskılı. • Tek renk baskı. • 36 TL. "Adam, bir haftanın yorgunluğundan sonra, pazar sabahı kalktığında, keyifle eline gazetesini aldı ve bütün gün evde istirahat edecek olmanın hayaliyle koltuğuna rahatça kuruldu. 12 €. Her kitap öncelikle gönle doğar. Sonra Rabbin izni ve yardımıyla varlık sahnesinde yerini alır. "Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış" isimli kitabın hazırlanışı da böyle oldu, diyebiliriz....