365 Kahramanlık Tablosu

Sinan Özgenç

365 Kahramanlık Tablosu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-14
YAZAR Sinan Özgenç
ISBN 6053021742
DOSYA FORMATI 11,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kahraman, kendini adadığı gaye için inancı hariç herşeyinden vazgeçebilen kişidir.Yerine göre servetinden,yerine göre mevkiinden,yerine göre ailesinden,sevdiklerinle, yerine göre ise de bütün bunların hepsinden aynı anda feragat anlamınagelen, canlarından vazgeçtiklerini görürüz. Yoksa öyle çoklarının zannettiği gibi düşman ordularının ortasına yalın kılıç atlamak değildir kahramanlık.Tabii bazen bunu yapmayı da gerektirir ama bu ve benzeri davranışlar öz değil; şekildir sadece.Zaten biz de kitaptaki hikayelerin seçimindebu kriteri esas aldık.Evet ;kitabın içindeki pek çok hikaye ;savaşlarla, düşmanın içine yalın kılıç dalanlarla, kelle koltukta savaşanlarla dolu ama bütün bunların yanı sıra nefsine karşı cihat edenlerin hayrına olmak üzere yaptıkları fedakarlıklarla, hükümdarların karşısında eğip bükmeden, eğilip bükülmeyen doğruyu, sadece doğruyu söyleyenlerle ve kendi ihtiyacı had safhadayken başkalarının ihtiyacını karşılamak amacıyla kendi hakkını infak edenlerle de dolu...Bizler kahraman bir ecdadın ahfadıyız. Soyumuz kahraman, geçmişimiz kahramandır.Kahramanlık, millet olarak mesleğimiz ve meşrebimizdir, çünkü bizde ne düşman ne de hain bitmez. Biz, dünyayı ve hayatı aşan bir davanın temsilcisi olduğumuz günden bu yana bu böyledir. Bizler Allah’ın dinini yüceltmek, iyiliği emretmek, kötülükten nehyetmek vazifesi ile hayatın üstüne yürüdüğümüzden bu yana ismimiz kahramanların yanına yazılmış, düşmanımız ve hainimiz de batılın ve şeytanın dostu olarak karşımıza yerleşmiştir. Bu böyledir diye şikayet edecek değiliz; tam tersi, bu şerefi hissedip, hissettirmenin tatlı heyecanı içindeyiz.“İslam Mücahidlerinden 365 Kahramanlık Tablosu” bu niyetle hazırlanmış bir şan ve şeref tablosudur. Bu kitabı okuyup da yüreği kabaran herkes, kendisiyle Allah’ın razı olacağı, ecdadının iftihar edeceği ve zalimin kahrolacağı bir kahraman adayıdır. Düşman güçlüymüş ne gam, bizde kahraman bitmez.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 365 Kahramanlık Tablosu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 365 Kahramanlık Tablosu.

...er, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır ... 365 Kahramanlık Tablosu Sinan Özgenç ... . 365 Kahramanlık Tablosu kitabının yazarıdır. 33.75 TL. 365 Kahramanlık Tablosu, Erkam Yayınları 33,75 TL. 365 Kahramanlık Tablosu Yazar : Sinan Özgenç, Erkam Yayınları %15 indirim Fiyat : 46,75 TL Kategori : Genel Konular,Diğer, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft... 365 Kahramanlık Tablosu kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. 365 Kahramanlık Tablosu - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 33 TL ... 365 Kahramanlık Tablosu ... . 365 Kahramanlık Tablosu - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 33 TL. "İslam Mücahidlerinden 365 Kahramanlık Tablosu" bu niyetle hazırlanmış bir şan ve şeref tablosudur. Bu kitabı okuyup da yüreği kabaran herkes kendisiyle Allah'ın razı olacağı ecdadının iftihar... 365 Kahramanlık Tablosu İslam.mücahid, din ve mitoloji kategorisinde 55 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. 365 Kahramanlık Tablosu İslam.Mücahid. Erkam Yayınları - Sinan Özgenç. 365 Kahramanlık Tablosu (Ciltli). Erkam Yayınları. 41.25. 365 Kahramanlık Tablosu. Barkod: 9786053021742. Marka: Erkam Yayınları. Kahramanlık millet olarak mesleğimiz ve meşrebimizdir çünkü bizde ne düşman ne de hain bitmez. "İslam Mücahidlerinden 365 Kahramanlık Tablosu" bu niyetle hazırlanmış bir şan ve şeref tablosudur. Kahramanlık millet olarak mesleğimiz ve meşrebimizdir çünkü bizde ne düşman ne de hain bitmez. "İslam Mücahidlerinden 365 Kahramanlık Tablosu" bu niyetle hazırlanmış bir şan ve şeref tablosudur. 41.25 TL. Bu böyledir diye şikayet edecek değiliz; tam tersi bu şerefi hissedip hissettirmenin tatlı heyecanı içindeyiz. "İslam Mücahidlerinden 365 Kahramanlık Tablosu" bu niyetle hazırlanmış bir şan... 365 Kahramanlık Tablosu....