Zihnin Gölgeleri

Roger Penrose

Zihnin Gölgeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-04-01
YAZAR Roger Penrose
ISBN 6051712901
DOSYA FORMATI 6,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Penrose Zihnin Gölgeleri’nde yapay zekâya yönelik çok güçlü bir taarruz düzenliyor.Bu kapsamlı çalışmasında beynin bilinçli faaliyetinde hesaplamanın ötesinde bir şeyin olduğu ve bunun günümüz bilimiyle açıklanamayacağı sonucuna varan Penrose, bu tezini destekleyen güçlü bir savunma sunuyor. Modern bilim alanında derin bir yarık açmaktan çekinmiyor, Gödel’in teoreminin işaret ettiği sonuçlardan beynin mikrobiyolojisine dek birçok alanı inceleyerek bilinçli düşünmenin salt hesaplamayla yeterince simüle edilemeyecek olanbileşenleri içermek zorunda olduğu fikrini temellendiriyor. Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor.“[Roger Penrose] yaşayan en büyük fizikçilerden biri... Nefes kesici bir kapsam ve zenginliğe sahip bir eser... Kitabı bitirdikten sonra edinilen yeni metafizik perspektif nedeniyle heyecanlanmamak mümkün değil.” –The Wall Street Journal “Bu yeni kitabı okumak müthiş sürükleyici ve zihin açıcı bir deneyim... Ortalama bilim okurlarının... kitabın içerdiği olağanüstü kapsam ve genişlikten gözlerinin kamaşmaması mümkün değil.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zihnin Gölgeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zihnin Gölgeleri.

...lmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor ... Zihnin Gölgeleri - Roger Penrose - Savaş Kitap ve Yayinevi ... . Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor. Penrose Zihnin Gölgeleri'nde yapay zekaya yönelik çok güçlü bir taarruz düzenliyor. - The Wall Street Journal. "Bu yeni kitabı okumak müthiş sürükleyici ve zihin açıcı bir deneyim ... Zihnin Gölgeleri ... . - The Wall Street Journal. "Bu yeni kitabı okumak müthiş sürükleyici ve zihin açıcı bir deneyim... Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor. Zihnin Gölgeleri Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Zihnin Gölgeleri Pdf İndir. Penrose Zihnin Gölgeleri'nde yapay zekaya yönelik çok güçlü bir taarruz düzenliyor. 29.60 TL. Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor. Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor. 27.75 TL. Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor. Zihnin Gölgeleri bilinç olgusu gibi şu anki fiziksel betimlemelerimize yabancı bir şeyi kapsayabilmesi için fiziğin geçirmesi gereken değişikliklere dair göz kamaştırıcı bir yaklaşım sunuyor. Ek olarak Zihnin Gölgeleri isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Zihnin Gölgeleri Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur?...