Saklı Heybem

Sevim Yılmaz

Saklı Heybem
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-02
YAZAR Sevim Yılmaz
ISBN 6058084902
DOSYA FORMATI 9,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uğraşıyoruz, didiniyoruz hep bir koşturmaca hâlindeyiz.Hayatın güzelliklerine çoğu zaman dokunamıyoruz.Günü çok güzel geçirmiş ertelediğimiz hiçbir şey olmamış yarınlar bizi bekliyormuş gibi hayaller kuruyor, özellikle bizi mutlu edecek şeyleri hep sonraya bırakıyoruz.Oysa ne yapmak istiyorsak hemen yapmalıyız.Sevdiğimiz kimselerden uzak mıyız? Hemen aramalıyız.Gitmek istediğimiz yerlere hemen gidip hemen görmek istediklerimizi görmeliyiz.Gülmek istiyorsak gülmeli, eğlenmek istiyorsak eğlenmeliyiz.Uyumak istiyorsak uyumalı, şarkı söylemek istiyorsak söylemeliyiz.Sevmek istiyorsak sevmeli bunu da sevdiğimize hemen söylemeliyiz.Sahip olmak istediğimiz güzellikler için zaman kaybetmemeli, yarına bırakmamalıyız.Hayat hızla akıp gidiyor, bu akış içinde bizim yarınımız var mı bilmiyoruz.Birisi ile sohbet etmek istiyorsak edelim, söyleyecek sözlerini dinleyip söyleyecek sözlerimizi paylaşalım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Saklı Heybem i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Saklı Heybem.

...ış yarınlar bizi... Saklı Heybem en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap ... Sakli Heybem - Arama Sonuçları ... .com'da. Saklı Heybem avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Saklı Heybem yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Saklı Heybem kitabına benzeyen kitaplar. Saklı Heybem, Sevim Yılmaz. Tekrar paylaş Yorumla birlikte paylaş. Anasayfa Saklı Heybem. Sevim Yılmaz. Kargo BEDAVA. Saklı Heybem. %35. 25,00 TL. %35. Saklı Heybem. Sevi ... Saklı Heybem, Sevim Yılmaz » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Anasayfa Saklı Heybem. Sevim Yılmaz. Kargo BEDAVA. Saklı Heybem. %35. 25,00 TL. %35. Saklı Heybem. Sevim Yılmaz. HAVALE :16,09 TL %1 EFT İndirimi. 20 TL. Uğraşıyoruz, didiniyoruz hep bir koşturmaca hâlindeyiz. Hayatın güzelliklerine çoğu zaman dokunamıyoruz. Günü çok güzel geçirmiş ertelediğimiz hiçbir şey olmamış yarınlar bizi bekliyormuş... 17.50 TL. Saklı ...