One Piece - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler 3. Cilt

Eiiçiro Oda

One Piece - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler 3. Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-09
YAZAR Eiiçiro Oda
ISBN 6055686482
DOSYA FORMATI 10,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

JAPONYA’NIN EN ÇOK OKUNAN KİTABI TÜRKİYE’DE!24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya’da yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga’lardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz One Piece - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler 3. Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap One Piece - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler 3. Cilt.

...unu elinde tutuyor. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59 ... Gerekli Şeyler Yayıncılık One Piece 3. Cilt - Yalanı Bile... ... . Trendyol.com sayesinde Gerekli Şeyler Yayıncılık ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve Gerekli Şeyler YayıncılıkOne Piece 3. Cilt - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler Eiiçiro Oda 65203. Gerekli Şeyler. 8.40. Süper güçlü korsanların hesaplaşması, monkey D. luffy'Nin lastik uzuvlarının limiti Acımasız Kaptan Palyaço buggy'e karşı test edilirken... Tarafından yazılmıştır: Gerekli Şeyler ... Gerekli Şeyler Yayıncılık One Piece 3. Cilt - Yalanı Bile... | Trendyol ... ... Tarafından yazılmıştır: Gerekli Şeyler Yayıncılık. Okumayı kolaylaştırmak için LIT dosyası Microsoft'un ClearType teknolojisini içerir., One Piece 3. Cilt - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler... ...Şeyler - Eiiçiro Oda içinde DOC efsanevi Gerekli Şeyler Yayıncılık ücretsiz. ücretsiz doc çevrimiçi, portal ekibi ÇevrimiçiOkuyucu formatını seçti One Piece 3. Cilt - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler... Static Page. Menu. Ürünler One Piece 3. Cilt Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler. Japonya'nın En Çok Okunan Kitabı Türkiye'de! 24 Aralık 1997 yılında ilk cildi ... 24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya'da yayınlanan "One Piece" Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. 13.06 TL. 24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya'da yayınlanan "One Piece" Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011'de 64. Eiiçiro Oda. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 0 Yorum. Ayrıca Luffy ve tayfası eğer One Piece'i bulmak istiyorlarsa uzak bir adadaki Ormanın Sınavı'a dayanmak zorunda. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir. One Piece 3. Cilt: Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler Eiiçiro Oda. 24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonyada yayınlanan One Piece Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Onu 60....