Bleach1. Cilt - Ölüm ve Çilek

Kollektif

Bleach1. Cilt - Ölüm ve Çilek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-12
YAZAR Kollektif
ISBN 6055686659
DOSYA FORMATI 12,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İçigo kurosaki, onbeş yaşında, hayaletleri görebiliyor. Bu özelliği taşımasına rağmen gayet rahat bir hayat sürdürüyordu ama bir gün aniden kendine şinigami diyen bir kız ortaya çıkar ve 'hollow' denilen kötü ruhlarına saldırısına maruz kalırlar. Ailesi de tehlike altındadır.Bakalım, şimdi içigo ne yapacak?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bleach1. Cilt - Ölüm ve Çilek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bleach1. Cilt - Ölüm ve Çilek.

...786055686659). 0,00. 15 gün içinde ücretsiz iade ... Bleach 1. Cilt - Ölüm ve Çilek PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... .Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bleach 1. Cilt - Ölüm ve Çilek. Kollektif / Gerekli Şeyler. bleach 1. cilt - ölüm ve çilekbleach, bölümleri haftalık shonen jump dergisinde 2001'den beri yayınlanan ve zombie powder'ın mangakası tite kubo tarafından yaratılmış olan ünlü manga serisidir... Cilt Ölüm Ve Çilek, diğer kategorisinde üc ... Bleach 1. Cilt - Ölüm Ve Çilek - Pop Culture ... ... Cilt Ölüm Ve Çilek, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 23,47 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Yorum Yaz. Ürün Adı: Bleach 01. Cilt Ölüm ve Çilek. Mağaza: TveT. Rukia Kuçiki isimli bir Şinigami (Ölüm Meleği) bir gün bir Hollow''u (Kötü Ruh) takip ederken İçigo ile karşılaşır. 14,00 TL. %30 indirimli. Gerekli Şeyler Bleach Cilt 18 Ölü Çilek Dönüyor. 13.60 TL. İçigo Kurosaki, onbeş yaşında, hayaletleri görebiliyor. Bu özelliği taşımasına rağmen gayet rahat bir hayat sürüyordu ama bir gün aniden kendine Şinigami diyen bir kız ortaya çıkar ve "Hollow"... Bleach 1. Cilt (ciltli)/tite Kubo. Bleach 01. Cilt Ölüm Ve Çilek. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-para. Ücretsiz Kargo. 14 TL. Rukia Kuçiki isimli bir Şinigami (Ölüm Meleği) bir gün bir Hollow"u (Kötü Ruh) takip ederken İçigo ile karşılaşır. Kötü Ruh ile savaşırken yaralanmasından dolayı güçlerini İçigo"ya aktarmak. Bleach 1. Cilt Ölüm ve Çilek - Kollektif. Gerekli Şeyler Yayıncılık. Yorumlar (0). Resimler. Bleach 1. Cilt Ölüm ve Çilek - Kollektif. : Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. Bleach 18. Cilt - Ölü Çilek Dönüyor. Bleach 3. Cilt - Yağmur Altında Anılar. Bleach 6 - Ölüm Üçlemesi Uvertürü. Arkadaş Kitabevi > Kitap > Gerekli Şeyler > Bleach 1- Ölüm Ve Çilek. Manganın ilk cildi Japonya'da 1.25 milyon kopya sattı ve bütün seri toplamda 36 milyondan fazla sattı. Kitap. Çizgi Roman. Bleach 1. Cilt - Ölüm ve Çilek. Bleach, bölümleri haftalık Shonen Jump dergisinde 2001'den beri yayınlanan ve Zombie ... Satın almak istiyorsanız ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız, KitapYurdu, D&R, İdefix, HepsiBurada gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz. Bleach 1. Cilt - Ölüm ve Çilek Kitabı Yazarı Kimdir? Qısa məzmun. Bleach, bölümleri haftalık Shonen Jump dergisinde 2001 den beri yayınlanan ve Zombie Powder ın mangakası Tite Kub...