Nuhbetü’l-Etfal Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders Kitabı

Dr. Mehmed Rüşdi

Nuhbetü’l-Etfal Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-11
YAZAR Dr. Mehmed Rüşdi
ISBN 6051212340
DOSYA FORMATI 3,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkçenin, ilk okuma ve yazma çağındaki Türk çocuklarına öğretimi konusu, Tanzimat Dönemi’nde daha yaygın olarak örgün eğitimin içinde yer almaya başlamıştır. Bu tarihî süreç göz önünde bulundurulduğunda; Kayserili Kaimmakam Doktor Mehmed Rüşdî Bey’in H. 1274 (M. 1858) tarihinde basılan “Nuhbetü’l-Etfâl” isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. Bu eser, ilk Türkçe alfabe kitabıdır. “Çocuklar için en iyi seçmeler” anlamına gelen “Nuhbetü’l-Etfâl” üzerinde çalışma yapmamızın öncelikli sebebi ise bu eseri yeni baştan ilgililerin ve meraklılarının dikkatine sunmaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nuhbetü’l-Etfal Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nuhbetü’l-Etfal Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders Kitabı.

...i Sözlü ve Yazılı Anlatım El Kitabı Diğer » Dilbilim » Nuhbetül Etfal Osmanlı Elifbası ile Türkiye Orta Asya Edebi İlişkileri Diğer » Dilbilim » Nuhbetül Etfal Osmanlı Elifbası ile Türkçe ... Nuhbetü'l-Etfal; Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders Kitabı... ... ... ...Kaimmakam Doktor Mehmed Rüşdi Bey'in H. 1274 (M. 1858) tarihinde basılan Nuhbetü'l-Etfal isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. ...isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. To ask other readers questions about Nuhbetü'l-Etfâl Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretim ... Nuhbetül-Etfal Osmanlı Elifbası İle Türkçe Öğretimi Ders Kitabı > Elip ... . ...isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. To ask other readers questions about Nuhbetü'l-Etfâl Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders... ...Kaimmakam Doktor Mehmed Rüşdi Bey'in H. 1274 (M. 1858) tarihinde basılan Nuhbetü'l-Etfal isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. 15.12 €. Çocuklar için en iyi seçmeler anlamına gelen Nuhbetü'l-Etfâl üzerinde çalışma yapmamızın öncelikli sebebi ise bu eseri yeni baştan ilgililerin ve meraklılarının dikkatine sunmaktır. Nuhbetü'l-Etfal. Doktor Mehmed Rüşdi Bey'in H. 1274 (M. 1858) tarihinde basılan "Nuhbetü'l-Etfal" isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. ...Kaimmakam Doktor Mehmed Rüşdi Bey'in H. 1274 (M. 1858) tarihinde basılan Nuhbetü'l-Etfal isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. Türkçenin, ilk okuma ve yazma çağındaki Türk çocuklarına öğretimi konusu, Tanzimat Dönemi'nde daha yaygın olarak örgün eğitimin içinde yer almaya başlamıştır. Bu tarihî süreç... Osmanlı Elifbası ile Türkçe Öğretimi Ders Kitabı. (M. 1858) tarihinde basılan "Nuhbetü'l-Etfal" isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. 21.45 TL. "Çocuklar için en iyi seçmeler" anlamına gelen "Nuhbetü'l-Etfal" üzerinde çalışma yapmamızın öncelikli sebebi ise bu eseri yeni baştan ilgililerin ve meraklılarının dikkatine sunmaktır. ...Kaimmakam Doktor Mehmed Rüşdi Bey'in H. 1274 (M. 1858) tarihinde basılan Nuhbetü'l-Etfal isimli kitabı, çocuklar için Türkçe ilk okuma yazma öğretimi açısından önemli bir çalışmadır. "Çocuklar için en iyi seçmeler" anlamına gelen "Nuhbetü'l-Etfâl" üzerinde çalışma yapmamızın öncelikli sebebi ise bu eseri yeni baştan ilgililerin ve meraklılarının dikkatine sunmaktır....