Bir Aşk Bin ŞifaBir Gevher Nesibe Romanı

Önder Kayhan

Bir Aşk Bin ŞifaBir Gevher Nesibe Romanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-14
YAZAR Önder Kayhan
ISBN 6057941398
DOSYA FORMATI 3,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gevher Nesibe Kayseri’deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Bu ünlü Selçuklu Melikesi Miryokefalon kahramanı Sultanı II. Kılıçarslan’ın bir Roma Prensesinden olma sevgili kızıdır. Ünlü Selçuklu Sultanlarından Gıyaseddin Keyhüsrev’in ana bir kardeşi ve İzzettin Keykavus ile Alaaddin Keykubat’ın öz halalarıdır. Çocuk yaşta öksüz kalan bu iki büyük Sultan’ın yetişmelerinde önemli payı olduğu muhakkaktır. Bu ilginç aile (o zamanki ismiyle) Konstantinopolis’te 6 yıl sürgün hayatını beraber yaşamışlar ve şehrin 1204 yılında 4. Haçlı seferinde ele geçirilişine bizzat tanık olmuşlardır. Elinizdeki kitap Anadolu ve İstanbul’un en çalkantılı döneminde yaşamış bir genç kızımızın maceralı hayatının ve cesur aşkının öyküsüdür. Sevgi dolu, aşkına, inandığı değerlere, dünya görüşüne sahip çıkan, özgür kararlar alan ve uygulayan bu asil hanımın olağanüstü öyküsünü yazarın sıcak üslubuyla bir solukta okuyacak, Gevher’i tanıdıkça çok seveceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Aşk Bin ŞifaBir Gevher Nesibe Romanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Aşk Bin ŞifaBir Gevher Nesibe Romanı.

...an Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir ... Önder Kayhan - Bir Aşk Bin Şifa | Sözcü Kitabevi ... . Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Aşk Bin Şifa Bir Gevher Nesibe Romanı. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. 22.80 TL. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Bir Aşk Bin Şifa kitabı hakkında bilgile ... Bir Aşk Bin Şifa : Bir Gevher Nesibe Romanı ... . Bir Aşk Bin Şifa kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. 13.5x21 cm Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. 27.60 TL. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Ürün Sepetinize Eklendi! Bir Aşk Bin Şifa. 19,50 TL. Önder Kayhan. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. 24 TL. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Bir Aşk Bin Şifa. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Bültene Abone Ol. Bir Aşk Bin Şifa. Bir Aşk Bin Şifa Önder Kayhan Asi Kitap. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Bir Aşk Bin Şifa. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. 18 TL. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. Yaşam öyküsü ise fazla anlatılmaz. Bir Aşk Bin Şifa, Asi Kitap, Önder Kayhan, 9786057941398,Edebiyat,Roman. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi olarak tanınır ve sevilir. 21 TL. Gevher Nesibe Kayseri'deki ünlü Şifahaneyi yaptıran Selçuklu Ecesi ol...