Billur Ahtapot ile Mor İnci

Nazlı Eray

Billur Ahtapot ile Mor İnci
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-18
YAZAR Nazlı Eray
ISBN 6050935042
DOSYA FORMATI 9,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Usta edebiyatçı Nazlı Eray’ın hayal ile gerçeklik arasındaki sınırları zorlayan bu eseri, okurları İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde unutamayacakları bir maceraya davet ediyor. Nazlı ile Osman’ın maceraları son sürat devam ediyor! Nazlı ve Osman, Şişhane’deki bir avize dükkânından girerek ulaştıkları büyülü ormanın şokunu atlatamadan kendilerini Madam Lidia’nın tozlu evinde bulurlar. Gizemli Madam Lidia’nın evi, her biri birbirinden çılgın eşya ve canlılarla doludur. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriylekahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Billur Ahtapot ile Mor İnci i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Billur Ahtapot ile Mor İnci.

...sınırları zorlayan bu eseri, okurları İstanbul'un en güzel semtlerinden birinde ... Billur Ahtapot İle Mor İnci - ePttAVM ... ... Yardımcı Ders Kitapları. Billur Ahtapot ile Mor İnci. 7.56 €. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriyle kahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriyle kahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır. 12.50 TL. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zam ... ÖZGÜR İLETİM . Billur Ahtapot İle Mor İnci ... . 12.50 TL. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriyle kahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır. Gelecekten haber veren aslan ayakli masa, Balik Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli gecmisleriyle kahramanlarimizi bir maceradan digerine savuracaktir. 12.67 TL. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriyle kahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır. Billur Ahtapot ile Mor İnci kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Nazlı Eray kitapları ve Doğan ve Egmont Yayıncılık 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriyle kahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır. Gelecekten haber veren aslan ayakli masa, Balik Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli gecmisleriyle kahramanlarimizi bir maceradan digerine savuracaktir. 12.50 TL. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur Ahtapot avize, gizemli geçmişleriyle kahramanlarımızı bir maceradan diğerine savuracaktır. Gelecekten haber veren aslan ayaklı masa, Balık Kral Necef ve zaman zaman canlanan Billur A...