Şehir Az İleride

Ali Bozkurt

Şehir Az İleride
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-20
YAZAR Ali Bozkurt
ISBN 6059669030
DOSYA FORMATI 4,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan sevinince silah sıkar, ıslık çalar, bağırır, şapkasını havaya fırlatır. Ben de o anda avucumun içinde bulunan şehir taşını havaya fırlatmıştım. İki elimi birleştirip yakalamak için düşmesini bekledim; dikkat kesilmeme rağmen, havada görüp avuçlarımla yakalamam mümkün olmadı. Yakınlarda bir yerde tıp diye bir ses geldi. Şehir taşının toprakla buluşmasını haber vermişti bu hafif ses. Ancak sesin geldiği yeri bir türlü tespit edemedim. Diz üstü çöküp küçük bir harman büyüklüğündeki yeri avuçlarımın içiyle, parmaklarımla ince ince yokladım. Ancak şehir taşını bir türlü bulamadım. Beni bırakıp tarihteki yerine gitmiş, iki bin yıl öncesine ait şehrin toprakları arasında yok oluvermişti sanki. Beş yılı aşkın bir süre arkadaş olmuştu bana. Şehre açılan bir kapı, medeniyeti gösteren bir ışık gibiydi. En üzüntülü zamanlarımda, güneş huzmeleriyle bütünleşen parlaklığı, ümide doğru açılan bir yol olmuştu. Tam da hayatımı etkileyecek iki önemli müjde almışken; Artık ben devreden çıkıyorum, benim geldiğim şehirden daha büyük yerlere gidiyorsun. der gibi, toprağa karışıp gözden kaybolmuştu. Bir daha görünmek için, ya kuraklık tehlikesinden sonra üstüne düşecek bir damla yağmur veya çaresizlikten ağlayan gözlerden dökülecek bir damla gözyaşı gerekecekti belki de. Kim bilir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şehir Az İleride i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şehir Az İleride.

...lı aşkın bir süre arkadaş olmuştu bana ... Şehir Az İleride / Ali Bozkurt / Kayıhan Yayınları Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Kim bilir? Ürün Adı: Şehir Az İleride Ürün Kodu: 9786059669030 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Ali Bozkurt. 17.60 TL. Ancak şehir taşını bir türlü bulamadım. Beni bırakıp tarihteki yerine gitmiş, iki bin yıl öncesine ait şehrin toprakları arasında yok oluvermişti sanki. Beş yılı aşkın bir süre arkadaş olmu ... Şehir Az İleride Kayıhan Yayınları | 9786059669030 ... . Beş yılı aşkın bir süre arkadaş olmuştu bana. Ben de o anda avucumun içinde bulunan şehir taşını havaya fırlatmıştım. Yakınlarda bir yerde "tıp" diye bir ses geldi. Şehir taşının toprakla buluşmasını haber vermişti bu hafif ses. Ali Bozkurt. İnsan sevinince silah sıkar, ıslık çalar, bağırır, şapkasını havaya fırlatır. Ben de o anda avucumun içinde bulunan şehir taşını havaya fırlatmıştım. 15.40 TL. Ancak şehir taşını bir türlü bulamadım. Beni bırakıp tarihteki yerine gitmiş, iki bin yıl öncesine ait şehrin toprakları arasında yok oluvermişti sanki. Beş yılı aşkın bir süre arkadaş olmuştu bana. Şehir Az İleride. Marka : Kayıhan Yayınları. Barkod : 9786059669030. Ben de o anda avucumun içinde bulunan şehir taşını havaya fırlatmıştım. Ben de o anda avucumun içinde bulunan şehir taşını havaya fırlatmıştım. Yakınlarda bir yerde "tıp" diye bir ses geldi. Şehir taşının toprakla buluşmasını haber vermişti bu hafif ses. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Şehir Az İleride. Ali Bozkurt / Kayıhan Yayınları. %10. Şehir Az İleride. Ali Bozkurt. Kayıhan Yayınları. 1. Şehir Az İleride. Müşteri Hizmetleri....