Prensesin Kemikleri (Ciltli)

Alessia Gazzola

Prensesin Kemikleri (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-10
YAZAR Alessia Gazzola
ISBN 6059650052
DOSYA FORMATI 6,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

PRENSESİN KEMİKLERİHer zaman gören bir çift göz, daima unutmayan birkaç insan olduğu gibi sonsuza kadar saklanan sır da ne yazık ki yoktur. İşte bu yüzden “Kusursuz cinayet yoktur” denilir. Sadece çok iyi gizlenmiş detaylar, dersine çok çok iyi çalışmış, eh birazcık da şansı yaver gitmiş katiller vardır. Unutmayın! Bir de Alice Allevi gibi karanlıkta kalmış, aydınlatılmayı bekleyen cinayetleri çözmek için canla başla çalışan insanlar vardır. Başından sonuna kadar elinizden bırakamayacağınız sürükleyici bir cinayet romanı. Ceset belki çabuk soğur ama toprağın kemiği yutması yılları alır! “Sakince ilerleyelim, Doktor Hanım. Buraya sadece iyi olduğunuzu görmek için gelmedim -ki bunu gördüğüme kesinlikle çok sevindim. Siz Viviana Montosi’nin kaybolma olayında sürpriz bir şekilde çok önemli bir rol oynuyorsunuz. Birçok noktayı aydınlatmak adına buralara kadar geldim ve bunu yapmadan gitmeyeceğim.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Prensesin Kemikleri (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Prensesin Kemikleri (Ciltli).

...r zaman gören bir çift göz, daima unutmayan birkaç insan olduğu gibi sonsuza kadar saklanan sır da ne yazık ki yoktur ... Prensesin Kemikleri (Ciltli) %15 İndirimli Alessia Gazzola ... . Prensesin Kemikleri Ciltli Roman Her zaman gören bir çift göz, daima unutmayan birkaç insan olduğu gibi sonsuza kadar saklanan sır Fantastik Alessia Gazzola. Prensesin Kemikleri (Ciltli) Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Prensesin Kemikleri (Ciltli) kitabını inceleye... Prensesin Kemikleri Ciltli, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 35 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün ... Prensesin Kemikleri - BKM Kitap ... ... Prensesin Kemikleri Ciltli, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 35 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Prensesin Kemikleri Ciltli. Mağaza: Fırsat Kapında. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Prensesin Kemikleri (Ciltli) Pdf Kitap İndir. PRENSESİN KEMİKLERİ Her zaman gören bir çift göz, daima unutmayan birkaç insan olduğu gibi sonsuza kadar saklanan sır da ne... Kapak: Ciltli. Prensesin Kemikleri Kısa Özet. Her zaman gören bir çift göz, daima unutmayan birkaç insan olduğu gibi sonsuza kadar saklanan sır da ne yazık ki yoktur. 35 TL. Her zaman gören bir çift göz, daima unutmayan birkaç insan olduğu gibi sonsuza kadar saklanan sır da ne yazık ki yoktur. İşte bu yüzden "Kusursuz cinayet yoktur" denilir. Prensesin Kemikleri (Ciltli). Alessia Gazzola. HAVALE :22,52 TL...