Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları

Carrie M. Millon

Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-18
YAZAR Carrie M. Millon
ISBN 6052957608
DOSYA FORMATI 6,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kişilikler empresyonist tablolar gibidir. Uzaktan herkes yekpareymiş gibi görünür, yakından bakıldığında ise her birimiz farklı ruh hallerinin, idrak ve güdülerin hayret verici karmaşıklığından ibaretiz.”Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. Ona bu ünü kazandıran ilk özellik, bütün kişilik bozukluğu türlerini, temel kişilik eğilimleri zemininde “normallikten anormalliğe” uzanan bir yelpaze içinde konumlandırması. Her kişilik örüntüsüyle ilgili sunulan ve DSM-IV açısından tartışılan vaka öyküleri patolojinin gerçek hayatta nasıl somutlaştığını açıkladığı gibi, sıradan kişilik özellikleri ile patolojik olanlar arasındaki ayrımın netleşmesini de sağlıyor. Kitap boyunca, soyut kavramlar ile somut klinik vakalar arasında kurulan bu ince denge, sınırlı sayıdaki kişilik özelliğinin nasıl olup da sayısız insanda çeşitli görünümlere bürünebildiği anlaşılır hale geliyor.Klinik bilimlerle olduğu kadar sosyal bilimlerle ilgilenenler için de bir referans kitabı, bir klasik olan bu esere başvuranların, kendi kişilikleri hakkında yeni şeyler öğreneceklerini umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları.

...kitap olmasıyla ünlü. 65 TL. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü ... Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları - İş Bankası... - Liman Kitap ... . 42.25 TL. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. 42.25 TL. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları Alanın Profesyoneli Olmayan Insanların Da Merak Ve Ilgiyle Okudukları, Kolay Kolay Ellerinden Bırakamadıkları Bir Kitap Olmasıyla Ünlü. Theodore Millon, S ... Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları Kolektif ... . 42.25 TL. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları Alanın Profesyoneli Olmayan Insanların Da Merak Ve Ilgiyle Okudukları, Kolay Kolay Ellerinden Bırakamadıkları Bir Kitap Olmasıyla Ünlü. Theodore Millon, Seth Grossman, Carrie Millon. "Kişilikler empresyonist tablolar gibidir. Uzaktan herkes yekpareymiş gibi görünür, yakından bakıldığında ise her birimiz farklı ruh hallerinin... Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları 515130. patolojinin gerçek hayatta nasıl somutlaştığını açıkladığı gibi, sıradan kişilik özellikleri ile patolojik olanlar arasındaki ayrımın netleşmesini de sağlıyor. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü. Modern Yaşamda Kişilik Bozuklukları alanın profesyoneli olmayan insanların da merak ve ilgiyle okudukları, kolay kolay ellerinden bırakamadıkları bir kitap olmasıyla ünlü....