İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2

Prof. Dr. Osman Köse

İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-16
YAZAR Prof. Dr. Osman Köse
ISBN 6057501363
DOSYA FORMATI 6,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler -II- isimli bu eser, alanlarında yetkin pek çok bilim insanının özverili çalışmasının neticesinde ortaya çıkan yazılardan oluşmaktadır. Fennî ilimler ile beşerî ilimleri, karmaşadan ve kopukluktan uzak büyük bir ustalıkla iç içe sunabilen, izlediği metodoloji ile de vurguladığımız disiplinler arası çalışmanın en güzel örneklerinden biri olan bu çalışmalardan dolayı değerli bilim insanlarımıza teşekkürümüz sonsuzdur ve kendilerine yeni çalışmalarında muvaffakiyetler diliyoruz. Eserin oluşmasında emeği geçen tüm hakemlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza da müteşekkiriz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2.

...yright 2015 - 2019 - odakitap.com'un ürettiği içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz ... İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2 - Prof. Dr. Osman Köse ... . Ürün Sepetinize Eklendi! İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2. 75,00 TL. Tüm kategorilerde Eğitim Kitapları Edebiyat Kitapları Çocuk Kitapları Tarih Kitapları Akademik Kitaplar Psikoloji Kitapları Sosyoloji Kitapları Genel Konu Kitapları Felsefe Kitapları Ekonomi Kitapları Politika... Dr. Osman Köse tarafından kaleme alınan İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler ... İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler... - EPDF KİTAP İNDİR ... ... Dr. Osman Köse tarafından kaleme alınan İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2 Pdf İndir isimli 845 sayfadan oluşan kitap; BERİKAN YAYINEVİ yayınevinin 16/3/2019 Cumartesi tarihinde ve... Osman Köse adlı yazara ait İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2 kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Tanzimat Dönemi İmar Meclisleri (1845-1846) Türk Tarih Kurumu Yayınları. Kültür ve Tarih Bağlamında Iğdır Atatürk Araştırma Merkezi. Kağıt Cinsi. 2. Hamur. Cilt Tipi. Ciltsiz. Basım Yeri. Ankara. Yayın Tarihi. Mart-2019. Baskı Sayısı. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz... Antik Tarih - İlkçağ Tarihi. Araştırma-İnceleme. Arkeoloji. %10. İlk Çağlardan Modern Döneme Tarihten İzler 2. Yazarın Diğer Kitapları. %25. İlkçağlardan Modern Döneme Tarihten İzler. Osman Köse. %25. Müslüman Azınlıkların Modern Dünyada Yargı Çıkmazı. Seyfettin Erşahin. Berikan Yayınları. ...Hukuk İnanç Kitapları - Mitolojiler İnsan ve Toplum İslam Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları ANSİKLOPEDİ Bilim. Baskı. : 1. Basım Tarihi. : 2019-03. Kapak Tür...