Historia Augusto / Filozof İmparator Marcus Aurelius Antoninus

Çiğdem Menzilcioğlu

Historia Augusto / Filozof İmparator Marcus Aurelius Antoninus
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2002-01-01
YAZAR Çiğdem Menzilcioğlu
ISBN 9756561149
DOSYA FORMATI 8,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Historia Augusta, İmparator Hadrianus'tan Numerianus'a kadar Roma İmparatorlarının ve imparatorluk tahtında hak iddia edenlerin yaşamlarını anlatan biyografiler kolleksiyonudur. Latinceden dilimize aktarılan Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus'un yaşamöyküsü bu kolleksiyon içinde güvenilirliği en fazla olan biyografiler arasındadır ve en ilgi çekici olanlardan biridir. Dönemin tarihi olaylarına ışık tutmasının yanı sıra imparatorun karakterine ve özel yaşamına ilişkin değerli bilgiler veren önemli bir belgedir.Ayrıca skandal niteliği taşıyan dedikodulara yer verilmesi, yapıtı ilginç bir hale getirip zevkle okunmasını sağlamaktadır. Klasik filologların, Eskiçağ tarihçilerinin ve antik kültüre ilgi duyanların yararlanabileceği temel kaynaklardan biridir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Historia Augusto / Filozof İmparator Marcus Aurelius Antoninus i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Historia Augusto / Filozof İmparator Marcus Aurelius Antoninus.

...ria Augusto / Filozof İmparator Marcus Aurelius Antoninus yeni kitabı hakkında merak ... Historia Augusto / Filozof İmparator Marcus Aurelius... ... ... Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus - Türkiye'nin en uygun fiyatlı Kitap sitesinden şimdi al. Historia Augusta. Daha fazla bilgi Yazar Profili. Historia Augusta, Başvuru Kitapları, Diğer Kategoriler, Felsefe kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus kit... Historia Augusta, İmparator Hadrianustan Numerianusa kadar Roma İmparatorlarını ... Marcus Aurelius Antoninus Fikirleri-Filozof-İmparator... ... ... Historia Augusta, İmparator Hadrianustan Numerianusa kadar Roma İmparatorlarının ve Latinceden dilimize aktarılan Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninusun... ...Historia Augusta - Özeti, Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Arkeoloji ve Sanat Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap... Katkıda Bulunanlar. Çevirmen:Çiğdem Menzilcioğlu. "Historia augusta" - diğer ürünler. Roma İmparatorları 1.Cilt. Historia Augusta kitapları ve Arkeoloji Sanat Yayınları baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus Historia Augusta. Aurelius biyografiler içinde olanlardan ışık Filozof-İmparator bilgiler ve kolleksiyonudur. Latinceden dilimize aktarılan Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus'un yaşam öyküsü bu koleksiyon içinde güvenilirliği en ilgi çekici olanlardan biridir. 9789756561140. 487349. Filozof-İmparator Marcus Aurelius Antoninus...