TarsusGezginlerin Gözüyle

Uğur Pişmanlık

TarsusGezginlerin Gözüyle
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Uğur Pişmanlık
ISBN 6053961765
DOSYA FORMATI 5,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gezginler, tanımadıkları topraklara ayak bastıklarında ulaştıkları coğrafyanın ve insanların gizemli kapılarını araladılar. Onlar gezerek öğrenmenin ve maceralı yolculukların heyecanlarını içlerinde taşırlar. Çünkü çıkılan her yolculuk, yeni bir maceraya ve bilinmeyene yapılan bir yolculuktur. Gezginler, bu yolculukların gerçek birer kahramanıdırlar. Onlar, uygarlaşmamış bir dünyanın haber taşıyıcıları ve bilgi aktarıcılarıdır. Onların ulaştıkları sadece bir coğrafya, bir kent ya da bir ülke degil, görgü ve bilgiydi. Onlar, gezilerindeki gözlemlerini, yazdıkları yazılar, çizdikleri haritalar ile yaşadıkları o geçmis zamanın izlerini bugüne taşıdılar. Onlar birer zaman belgeleyicisidir. Zaman onların tanıklığında belgelenerek günümüze ulaşır. Onlar, gezileri ve cografi keşifleri ile toplumsal ilerlemeye ışık tutan birer düş yolcusudur. Bugün, yüzyıllar ve bin yıllar öncesinin gezginlerinin günümüze ulaştırdıkları o izleri sürüyoruz. Artık yeni yolculuklar için yollara düşme vaktidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz TarsusGezginlerin Gözüyle i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap TarsusGezginlerin Gözüyle.

...aklara ayak bastıklarında ulaştıkları coğrafyanın ve insanların gizemli kapılarını araladılar ... Gezginlerin Gözüyle Tarsus Burak Köroğlu ... . Onlar, gezileri ve cografi keşifleri ile toplumsal ilerlemeye ışık tutan birer düş yolcusudur. Bugün, yüzyıllar ve bin yıllar öncesinin gezginlerinin günümüze ulaştırdıkları o izleri sürüyoruz. Gezginler, tanımadıkları topraklara ayak bastıklarında ulaştıkları coğrafyanın ve insanların gizemli kapılarını araladılar. Gezginler, bu yolculukların gerçek birer kahramanıdırlar. Tarsus & Gezginlerin Gözüyle. Uğur Pi ... Gezginlerin Gözüyle Tarsus ... . Gezginler, bu yolculukların gerçek birer kahramanıdırlar. Tarsus & Gezginlerin Gözüyle. Uğur Pişmanlı ARKEOLOJİ VE SANAT YAYINLARI. Bugün, yüzyıllar ve bin yıllar öncesinin gezginlerinin günümüze ulaştırdıkları o izleri sürüyoruz. Gezginlerin Gözüyle Tarsus en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Gezginlerin Gözüyle Tarsus satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Uğur Pişmanlık, Burak Köroğlu. Gezginler, tanımadıkları topraklara ayak bastıklarında ulaştıkları coğrafyanın ve insanların gizemli kapılarını araladılar. Burak Köroğlu, Başvuru Kitapları, Tarih kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Gezginlerin Gözüyle Tarsus kitabının yazarıdır. Gezginlerin Gözüyle Tarsus (9786053961765). Marka : Burak Köroğlu, Uğur Pişmanlık. Bugün, yüzyıllar ve bin yıllar öncesinin gezginlerinin günümüze ulaştırdıkları o izleri sürüy...