Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22

Hiromu Arakawa

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-11
YAZAR Hiromu Arakawa
ISBN 6055069995
DOSYA FORMATI 5,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir. Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar. Ed Resembool’a döner ve yıllardır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. Babası onu görmekten mutlu olmasına rağmen, Ed onları bırakıp gittiği için babasına karşı büyük bir öfke duyar. Ancak Ed’in babasına duyduğu bu yoğun öfke yıllar önce teşebbüs ettikleri insan dönüşümü hakkında önemli bir gerçeği keşfetmelerini sağlar.Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22.

...eye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve ... FULLMETAL ALCHEMIST ÇELİK SİMYACI 22.KİTAP | Nadir Kitap ... ... Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı-22. Sepete Ekle. Satın Al. Etiketler : Fullmetal Alchemist. En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! fullmetal alchemist - çelik simyacı 22 - hiromu arakawaen çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan edward ve alphonse... %20 indirimli Yeni. Akılçelen Kitaplar Fullmet ... FULLMETAL ALCHEMIST 22 ÇELİK SİMYACI... - Kitapsan ... ... %20 indirimli Yeni. Akılçelen Kitaplar Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 5 - Hiromu Arakawa. Hiromu Arakawa. En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını... ...Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 18.90 TL. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik... Alış-Veriş Listeme Ekle. Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22. Fullmetal Alchemist şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 22. cildini okumaya hazır mısınız? ...kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! 27 ciltlik maceranın 22... Çizgi Roman kategorisinde yer alırken Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22 epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2014-07-23 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 2. Baskı 'dır. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22-Akıl Çelen Kitaplar-9786055069995-Hiromu Arakawa-%23 indirimli-En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yönt. 16.80 TL. Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 22-Akıl Çelen Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 14.46 TL. ...iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmi...