O’na Giden Derdimi Seviyorum

Gülay Okuyucu

O’na Giden Derdimi Seviyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-22
YAZAR Gülay Okuyucu
ISBN 6059254564
DOSYA FORMATI 10,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan hayatı boyunca musibetler, hastalıklar, sıkıntılar yaşar.Bu dertlerle baş edemedikçe içinde yaralar açılır.Açılan yaralar zamanla depresyona, depresyonsa insanın içinde sessiz bir çığlığa dönüşür..Öyle bir çığlıktır ki tüm bedeni kaplar…Hayattın lezzeti biter.Gözler görmez, kulaklar işitmez olur ve insan sadece nefes alıp veren bir varlıktır artık…Ama aslında dertler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir.Çünkü bilir ki, insan çok rahatta iken “Allah” demez.Nasıl bir anne evladının yanlışa sapmaması için önüne engeller koyar iseAllah’ta sevdiği kulunu dertlerle yoluna aşka çevirmek ister.Kulun ise önünde iki yol vardır: “Ya aşka kavuşur mutlu olur, ya da sonsuz bir huzursuzlukta boğulur.”Sizi bilmem ama ben dertlerimin üstesinden gelip aşka kavuşma yolunu tercih ettim.Aşktan önceki ve aşktan sonraki duygularımı ve O’na giden dertlerimi merak ediyor musun?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz O’na Giden Derdimi Seviyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap O’na Giden Derdimi Seviyorum.

...? 12.64 TL. Ona Giden Derdimi Seviyorum - İnsan hayatı boyunca musibetler, hastalıklar, sıkıntılar yaşar ... O'na Giden Derdimi Seviyorum %30 İndirimli Gülay Okuyucu ... . 15 TL. Ama aslında dertler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir. Çünkü bilir ki, insan çok rahatta iken "Allah" demez. Nasıl bir anne evladının yanlışa sapmaması için önüne engeller koyar ise. O'na Giden Derdimi Seviyorum. Yazar : Gülay Okuyucu Yayınevi : Herdem Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. Dün bıraktığın gibi bulamazsın onu. O ise; pek az insanı bir gün önce taşıdığı gibi taşır. O' ... O'na Giden Derdimi Seviyorum Gülay Okuyucu ... . Dün bıraktığın gibi bulamazsın onu. O ise; pek az insanı bir gün önce taşıdığı gibi taşır. O'na Giden Derdimi Seviyorum - ONA GİDEN DERDİMİ SEVİYORUM kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Gülay Okuyucu kitapları ve Herdem Kitap 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni... İLGİNÇ ÜRÜNLER. O'na Giden Derdimi Seviyorum Herdem Kitap. Ürün Detayına Git. Yorumu Gönder. O'na Giden Derdimi Seviyorum Herdem Kitap... 29-09-2017/09:23. 20 TL. Ama aslında dertler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir. Çünkü bilir ki, insan çok rahatta iken "Allah" demez. Nasıl bir anne evladının yanlışa sapmaması için önüne engeller koyar ise. Ama aslında dertler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir. Aşktan önceki ve aşktan sonraki duygularımı ve O'na giden dertlerimi merak ediyor musun? 8 €. Sizi bilmem ama ben dertlerimin üstesinden gelip aşka kavuşma yolunu tercih ettim. Aşktan önceki ve aşktan sonraki duygularımı ve O'na giden dertlerimi merak ediyor musun? Ona Giden Derdimi Seviyorum, din ve mitoloji kategorisinde ücretsiz kargo ve 23 TL indirimli fiyatla. Ona Giden Derdimi Seviyorum. Ürün Puanı: Yükleniyor... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. O'na Giden Derdimi Seviyorum. Yazar. Gülay Okuyucu. O'na Giden Derdimi Seviyorum İnsan hayatı boyunca musibetler, hastalıklar, sıkıntılar yaşar. Bu dertlerle baş edemedikçe içinde yaral...