Naruto 28 / Naruto’nun Dönüşü

Masaşi Kişimoto

Naruto 28 / Naruto’nun Dönüşü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-15
YAZAR Masaşi Kişimoto
ISBN 6059141574
DOSYA FORMATI 5,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Naruto, köyünden ayrılalı iki seneden fazla zaman geçti… Jiraiya’nın eğitimi bitince serbest kalan Naruto, Konoha’ya geri döner…!! Özlediği arkadaşlarıyla buluşup Hasret giderdikleri kısa bir boşluktan sonra Kazekage Olan Gaara’nın kötücül “akatsuki”nin…!! İnişli çıkışlı ikinci bölüm başlıyor!!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Naruto 28 / Naruto’nun Dönüşü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Naruto 28 / Naruto’nun Dönüşü.

...kese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser ... Naruto Cilt: 28 - Naruto'nun Dönüşü Masaşi Kişimoto ... . Masaşi Kişimoto. Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya'da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de. Preview — Naruto by Masashi Kishimoto. Naruto: Naruto'nun Dönüşü!! To view it, click here. Naruto vol. 28 Summary: Naruto is a ninja-in-training with an incorrigible knack for mischief. Şimdilik takip ettiğim bir kaç fansubu ekliyorum. Fansub eklemek isterseniz yorum olarak gönderebilirsi ... Naruto 28. Cilt Naruto'nun Dönüşü - Masaşi Kişimoto | Nadir Kitap ... . Şimdilik takip ettiğim bir kaç fansubu ekliyorum. Fansub eklemek isterseniz yorum olarak gönderebilirsiniz kısa sürede eklenir. www.animemangatr.com www.puzzlesu... Naruto 28. 15 TL. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser. Naruto, köyünden ayrılalı iki seneden fazla zaman geçti… Naruto 28. Bölümü sitemize tıklayarak full HD kalitede Türkçe bir şekilde izleyebilirsiniz. Henüz yeni doğan Naruto'nun köyüne Dokuz Kuyruklu Şeytani Tilki saldırmıştır. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser. Naruto, köyünden ayrılalı iki seneden fazla zaman geçti… Cilt yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Naruto 28. Cilt (Naruto'nun Dönüşü). Masaşi Kişimoto, İlke Güntan (Çevirmen)....