Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim

Haluk Geray

Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-20
YAZAR Haluk Geray
ISBN 6059378567
DOSYA FORMATI 4,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki kitabın çok amaçlı bir kitap olduğu söylenebilir. Gazeteciliği ve diğer medyayı anlamanın kilidi kurumsal iletişim süreçlerinin çözümlenmesinden geçiyor. Çünkü, içeriğin bedavaya verildiği, gelirin ise reklamlardan elde edildiği iş modeli 19. yüzyıldan bu yana geçerliliğini koruyor. Yeni medyanın ve dijital ortamların ortaya çıkışının bunu değiştirmesi bekleniyordu; ama bu değişimin sancılı olduğu, aynı iş modelinin internet üzerinde de kurulmaya çalışıldığı görülüyor. Öte yandan dijital medyanın taşıdığı özellikler nedeniyle geleneksel iş modelinin de dönüşmeye başladığı, bu sürecin gazetecilik ve televizyonu da etkilediği görülebiliyor. Elinizdeki kitap, hem lisans düzeyinde hem de lisansüstü düzeyde medyanın ekonomisini anlayabilmek için gerekli bilgileri veriyor.Facebook ve Twitter gibi sosyal medyada reklam vermenin püf noktalarından, dijital ortamlarda halkla ilişkilerin uygulanmasının getirdiği sorunlara kadar pek çok konuda temel kitap olmayı hedefliyor. Günümüzde televizyonların da dönüşmeye başladığı, televizyon seyretmenin doğasının değiştiği görülüyor. Herkesin ekran başına toplandığı bir yapıdan, herkesin elindeki akıllı telefonlardan tabletlere kadar televizyon izlediği bir dönemdeyiz. Ama eskinin “reytingi” günümüzü anlamak için yeterli olamıyor, çok farklı izleme ölçüm sistemleri gündeme geliyor. Geleceğe yönelik olarak teknolojilerin alacağı biçim ve kurumsal iletişim süreçlerinin yeni medyaya kaymasıyla ortaya çıkan özel yaşamın gizliliğiyle ilgili sorunlar da, hem lisans hem lisansüstü öğrenciler için önem taşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim.

... ve diğer medyayı anlamanın kilidi kurumsal iletişim süreçlerinin çözümlenmesinden geçiyor ... Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim Kitap... - Atlas Kitap ... . 27.88 TL. Geleceğe yönelik olarak teknolojilerin alacağı biçim ve kurumsal iletişim süreçlerinin yeni medyaya kaymasıyla ortaya çıkan özel yaşamın gizliliğiyle ilgili sorunlar da... Alış-Veriş Listeme Ekle. Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim. Gazeteciliği ve diğer medyayı anlamanın kilidi kurumsal iletişim süreçlerinin çözümlenmesinden geçiyor. Elinizdeki kitap, hem lisans düzeyinde hem de lisansüstü düzeyde medyanın ekonomisini anlayab ... Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim ... . Elinizdeki kitap, hem lisans düzeyinde hem de lisansüstü düzeyde medyanın ekonomisini anlayabilmek için gerekli bilgileri veriyor. Kurumsal İletişim. Joep Cornelissen. The Kitap. 2019 yılında, Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından SANICA'nın çatısı altında kurulan bu yeni iş modeli ile sektöründe farklılık yaratıyor. Kurulduğu kısa dönemde 20 bin aktif kayıtlı kullanıcısı ile... 34 TL. Geleceğe yönelik olarak teknolojilerin alacağı biçim ve kurumsal iletişim süreçlerinin yeni medyaya kaymasıyla ortaya çıkan özel yaşamın gizliliğiyle ilgili sorunlar da... Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim. ₺25.84₺34.00. Elinizdeki kitabın çok amaçlı bir kitap olduğu söylenebilir. Gazeteciliği ve d... R_aidefix0001803582001. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim. Haluk Geray. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Medyanın Yeni Ekonomisinde Kurumsal İletişim/Haluk Geray. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Haluk Geray. Kitap Tanıtımı. Elinizdeki kitabın çok amaçlı bir kitap olduğu söylenebilir. Gazeteciliği ve diğer medyayı anlamanın kilidi kurumsal iletişim süreçlerinin çözümlenmesinden geçiyor. Gelecege yönelik olarak teknolojilerin alacagi bicim ve kurumsal iletisim süreclerinin yeni medyaya kaymasiyla ortaya cikan özel yasamin gizliligiyle ilgili sorunlar da... Haluk Geray. Elinizdeki kitabın çok amaçlı bir kitap olduğu söylenebilir. Gazeteciliği ve diğer medyayı anlamanın kilidi kurumsal iletişim süreçlerinin çözümlenmesinden geçiyor. Medyanın ekonomisinde yeni kurumsal iletişim. Barkod 9786059378567. Sosyal Medya. Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır....