Pas, Şut, Gol; İşte Milli Futbol - Milli Takım

Mehmet Yılmaz

Pas, Şut, Gol; İşte Milli Futbol - Milli Takım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-02
YAZAR Mehmet Yılmaz
ISBN 6050823349
DOSYA FORMATI 5,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkistan bozkırlarındaki atalarımızın “tepük” dedikleri oyunu, futbolun Türkiye’ye ne zaman ve nasıl geldiğini, ilk milli maçımızı hangi ülkeyle oynadığımızı, dünya kupasına kaç kere katıldığımızı öğrenmeye hazır mısınız? Bu kitapta, Türkiye’de futbolun yaşadığı gelişimi; katıldığımız turnuvalarda elde edilen başarıları, son dakikalarda attığımız golleri, yaşadığımız şerefli mağlubiyetleri, en golcü milli futbolcularımızın hayatını heyecanla okuyacaksınız! Milli Takımın attığı her golle sevinecek, aldığı her galibiyetle coşacaksınız! 93 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pas, Şut, Gol; İşte Milli Futbol - Milli Takım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pas, Şut, Gol; İşte Milli Futbol - Milli Takım.

...enceli olmamıştı! Pas, Şut, Gol İşte Milli Futbol - Milli Takım kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Ankara Yıldırım . Pas Şut Gol İşte Milli Futbol Milli Takım ... . MEHMET YILMAZ kitapları ve TİMAŞ YAYINLARI 2006 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon... Esra Özdemir tarafından 30/11/2018 tarihinde (1 yıl önce) saat 15:29'de oluşturuldu. Pas demiri yiyor. Pas, şut, gol ; işte milli futbol- milli takım. ...son dakikalarda attığımız golleri, yaşadığımız şerefli mağlubiyetleri, en golcü milli futbolcularımızın hayatını heyecanla okuyacaksınız! 93 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu kitapta, Türkiye'de futbolun yaşadığı gelişimi; katıldığımız turnuvalarda elde edilen başarıları, son dakikalarda attığımız golleri 93 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu kitapta, Türkiye'de futbolun yaşadığı gelişimi; katıldığımız turnuvalarda elde edilen başarıları, son dakikalarda attığımız golleri 93 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Eğlenceli Hobi 139 - Pas, Şut, Gol İşte Milli Futbol Milli Takım. 13.60 TL. Eğlenceli Bilgi Pas, Şut, Gol İşte Milli Futbol Milli Takım. Eğlenceli Hobi 139 Pas Şut Gol İşte Milli Futbo ... Pas, Şut, Gol; İşte Milli Futbol - Milli Takım ... . 13.60 TL. Eğlenceli Bilgi Pas, Şut, Gol İşte Milli Futbol Milli Takım. Eğlenceli Hobi 139 Pas Şut Gol İşte Milli Futbol Milli Takım. kitaphanen.com´da uygun fiyata Eğlenceli Bilgi markalı Eğlenceli Hobi 139 - Pas, Şut, Gol İşte Milli Futbol Milli Takım 9786050823349 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Milli Takımın attığı her golle sevinecek, aldığı her galibiyetle coşacaksınız! 93 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Pas Şut Gol İşte Milli Futbol - Milli Takım. 0 Yorum. Şut ve gol patates spor 4. ...milli futbolcularımızın hayatını heyecanla okuyacaksınız!Milli Takımın attığı her golle sevinecek, aldığı her galibiyetle. coşacaksınız!93 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!...