Namazı Yaşamak

Abdullah Yıldız

Namazı Yaşamak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-30
YAZAR Abdullah Yıldız
ISBN 6052174937
DOSYA FORMATI 4,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüz Müslümanları ve özellikle de Türkiye Müslümanları, namazın önemini ve güzelliklerini yeterince bilmediği gibi onun olmazsa olmaz bir ibadet olduğunun da bilincinde değiller. İnanıyoruz ki, Müslümanlar, namazın diğer ibadetler dâhil olmak üzere üzerlerine düşen tüm İslâmî vecibelerin uygulanmasına da zemin hazırlayarak din binasını bir bütün halinde inşa eden ve hayatın tüm alanlarını kuşatarak muazzam bir umrâna/medeniyete vücut veren mucizevi dönüştürücü özelliğini keşfedip dosdoğru namazlar kılmayı (ikâme-ı salât) başardıkları zaman tekrar ayağa kalkacaklardır. Bir başka ifade ile Ümmet-i Muhammed’in yeniden tarihin öznesi haline gelmesini sağlayacak olan topyekûn dirilişimiz “namazı yaşamamıza” yani “namazla dirilişimize” bağlıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Namazı Yaşamak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Namazı Yaşamak.

...ampanya Kitapları. Mü'mini kurtaracak olan namaz, derin bir saygı ve tevâzû (huşû) içinde kılınan namazdır ... Namazı Yaşamak Abdullah Yıldız ... . Namazı yaşamak, namazla yaşamak ve namazda huşûyu yakalamak için… 11.25 TL. Bir başka ifade ile Ümmet-i Muhammed'in yeniden tarihin öznesi haline gelmesini sağlayacak olan topyekün dirilişimiz namazı yaşamamıza yani namazla dirilişimize bağlıdır. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Namazı Yaşamak. Kampanya Kitapları. 10.00. ...bilmeliyiz.Bu kitapta namaz kılarken en çok okuduğumuz sûreler ... Namazı Yaşamak ... . Namazı Yaşamak. Kampanya Kitapları. 10.00. ...bilmeliyiz.Bu kitapta namaz kılarken en çok okuduğumuz sûreler ve dualar ile ilgili bilgileri ve hikayeleri bulacaksınız.Namazı yaşamak, namazla yaşamak ve namazda huşûyu yakalamak için... Bu kitapta namaz kılarken en çok okuduğumuz sûreler ve duâlar ile ilgili bilgileri ve hikayeleri bulacaksınız. Namazı yaşamak namazla yaşamak ve namazda huşûyu yakalamak için... ...bilmeliyiz.Bu kitapta namaz kılarken en çok okuduğumuz sûreler ve dualar ile ilgili bilgileri ve hikayeleri bulacaksınız.Namazı yaşamak, namazla yaşamak ve namazda huşûyu yakalamak için... .Namazı yasamak .Namazda Allah Teâlâ ile konuşuyoruz, acaba neler söylüyoruz? . Namazı yaşamak, namazla yaşamak ve namazda huşûyu yakalamak için... 11.25 TL. Bir başka ifade ile Ümmet-i Muhammed'in yeniden tarihin öznesi haline gelmesini sağlayacak olan topyekün dirilişimiz namazı yaşamamıza yani namazla dirilişimize bağlıdır. 4.50 TL. Bu kitapta namaz kılarken en çok okuduğumuz sûreler ve duâlar ile ilgili bilgileri ve hikayeleri bulacaksınız. Namazı yaşamak, namazla yaşamak ve namazda huşûyu yakalamak için......