Duygusal Temizlik

Donald Altman

Duygusal Temizlik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-01
YAZAR Donald Altman
ISBN 9752753396
DOSYA FORMATI 9,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Evinizi, yaşadığınız yeri çeşitli fazlalıklardan, eski püskü eşyalardan temizlemenin sağladığı rahatlama ve psikolojik faydalarıyla ilgili bazı şeyler duymuş olabilirsiniz. Peki, ya duygusal kirlenmenin, zihnimizde biriken çer çöpün temizlenmesi? Bunu hiç düşündünüz mü? Bu temizlik nasıl olacak? Geçmişimizden gelen ve bugün de eklemeye devam ettiklerimizle duygusal kirlenme öyle birikir ki nasıl temizleyeceğimizi bilemezsek hayat çok zorlaşır. Kapatmaya, gizlemeye çalıştığımız eski acıların, travmaların yarattığı toksik zehirlenme, hayatımızı da zehir eder. Bize kendimizi güçsüz, beceriksiz, kederli ve mutsuz hissettirerek hayatın iyi yanlarını görmemizi engeller. Bu duygusal acılar üzerimize yapışıp kalırsa zihnimiz, ruhsal dünyamız da eski püskü şeylerle doldurduğumuz tavan arasına dönebilir. Sağlıklı, anlamlı, doyurucu bir yaşam sürebilme becerisi bu tavan arasının ne kadar temiz olduğuna bağlıdır. Peki, nasıl olacak bu temizlik? İşte uluslararası farkındalık uzmanı Donald Altman tam da bunu anlatıyor; önce duygusal bagajımızın ne durumda olduğunu gösteriyor, sonra da kirlenmeyi önlemek ve temizlemek için kolay uygulanabilir, hemen her gün yapabileceğiniz birkaç dakikalık farkındalık egzersizleri öneriyor. Bunları uyguladığınızda tüm o zehirli, yapışkan kirlilikten kurtulmakla kalmayacaksınız; geçmişinize nasıl yaklaşacağınızı, bugünle nasıl başa çıkacağınızı ve en iyi geleceği nasıl yakalayacağınızı da görüp kavrayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Duygusal Temizlik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Duygusal Temizlik.

... duygusal kirlenme öyle birikir ki nasıl temizleyeceğimizi bilemezsek hayat çok zorlaşır ... Duygusal Temizlik/Donald Altman Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Bunu hiç düsündünüz mü? Bu temizlik nasil olacak? Bu duygusal acilar üzerimize yapisip kalirsa zihnimiz, ruhsal dünyamiz da eski püskü seylerle doldurdugumuz tavan arasina dönebilir. Yıldız Ulusları, 21 Aralık 2012'den önce Işık Bedenimizden bu Duygusal Parazitlerin veya Karmik Enerji Bozukluklarının çoğunun uzaklaştırılması için bu tekniği kullanmamızı istiyor. 0. SHARES. Paylaş Tweet Abone Ol Pinle Paylaş. Temizlik sözcüğü çoğumuzun içinde ho ... Duygusal Temizlik Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . 0. SHARES. Paylaş Tweet Abone Ol Pinle Paylaş. Temizlik sözcüğü çoğumuzun içinde hoş ve ferahlatıcı çağrışımlar uyandırır. Mesela evimizi yeniden düzene sokmak, dolapları elden geçirmek... Bu temizlik nasıl olacak? Geçmişimizden gelen ve bugün de eklemeye devam ettiklerimizle duygusal kirlenme öyle birikir ki nasıl temizleyeceğimizi bilemezsek hayat çok zorlaşır. duygusal temizlik - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim Tarihine... 18 TL. Duygusal TemizlikDuygusal Temizlik - Evinizi, yaşadığınız yeri çeşitli fazlalıklardan, eski püskü eşyalardan temizlemenin sağladığı rahatlama ve psikolojik faydalarıyla ilgili bazı şeyler duymuş... Duygusal Temizlik/Donald Altman en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Duygusal Temizlik/Donald Altman incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Etiket: Duygusal temizlik. Melekler: Ufak Ölümler, Yeni Doğumlar ve Dahası… By Mor Alev on Mart 26, 2019 • ( 4 Yorum ). Bu temizlik bizlere şifa verirken, karar verme yeteneğimizin bir üst […]...