Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy)

Grigory Petrov

Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-09-04
YAZAR Grigory Petrov
ISBN 9944979658
DOSYA FORMATI 10,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bilgi’siz, sarhoş ve aç halktan oluşan büyük bir devlet, bataklık bir zemin üstünde taşlarla yapılmış yüksek bir küle ye benzer.” Ülke halkının büyük bir kısmının, böyle kalabalık ve bilgisizlik içinde kalmasına seyirci kalmak ayıptır. Uygarlık ışığıyla aydınlanan her bir kimsenin buna ilgisiz kalması cinayettir.Türkiye gibi pek çok açıdan essiz ancak ne yazık ki hala hak ettiği kıymete erişememiş bir ülkenin sancılarını yorumlama da iyi bir ışık, makul bir başlama noktası, faydalı bir kılavuz olacağını düşündürmesiydi.Kitabı okuduğunuzda, nice benzerliğin yanı sıra günümüzde çok fazla dezavantaja da sahip olduğunuzu görmeniz kaçınılmazdır. İnanıyoruz ki kitabın basit ve etkili anlatımıyla, Finlandiya’nın bugünkü başarılı mevcudiyetinin temellerinin nasıl atıldığını birde bu gözle görmeye çalışmak, kendi ülkemizi ve toplumumuzu da bambaşka açılardan görebilmeye vesile olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy).

...rk zamanında Türkçeye ilk kez çevrildi ... Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) Grigoriy Petrov ... . Beyaz Zambaklar Ülkesinde-Ciltli. Baskısı tükendi. 4.35 TL. "Bilgi'siz, sarhoş ve aç halktan oluşan büyük bir devlet, bataklık bir zemin üstünde taşlarla yapılmış yüksek bir küle ye benzer.". "Kutsal kitaplarda şöyle bir hikâye yazar: Bir zamanlar güçlü, zalim bir hükümdarın sarayının duvarlarında ateşle yazılmış kelimeler varmış: "Mane tekel fares!". Grigory Petrov. Karbon Kitaplar - Cep Ki ... Beyaz Zambaklar Ülkesinde Cep Boy > Grigoriy Petrov > Koridor... ... . Grigory Petrov. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. 7,00TL. 1. Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy). Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Mustafa Kemal Atatürk zamanında Türkçeye ilk kez çevrildi. Atatürk, kitabı okuduğunda bu destansı başarıya tek kelimeyle hayran olmuştu. %30. Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy). Grigory Petrov. Karbon Kitaplar - Cep Kitaplar. Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) "Kutsal kitaplarda şöyle bir hikâye yazar: Bir zamanlar güçlü, zalim bir hükümdarın sarayının duvarlarında ateşle yazılmış kelimeler varmış: "Mane tekel fares!" Alış-Veriş Listeme Ekle. "Grigory Petrov" - diğer ürünler. Beyaz Zambaklar Ülkesinde. 11,55 TL. Beyaz Zambaklar Ülkesinde. 10,95 TL. Alış-Veriş Listeme Ekle. Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy). 14,95 tl. "Grigory Petrov" - diğer ürünler. Beyaz Zambaklar Ülkesinde. 10,50 TL. Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Mustafa Kemal Atatürk zamanında Türkçeye ilk kez çevrildi. Atatürk, kitabı okuduğunda bu destansı başarıya tek kelimeyle hayran olmuştu. 6 €. İLKÖĞRETİM VE LİSELER İÇİN ÖZEL BASKIBeyaz Zambaklar Ülkesinde, Mustafa Kemal Atatürk zamanında Türkçeye ilk kez çevrildi. İLKÖĞRETİM VE LİSELER İÇİN ÖZEL BASKIBeyaz Zambaklar Ülkesinde, Mustafa Kemal Atatürk zamanında Türkçeye ilk kez çevrildi. Beyaz Zambaklar Ülkesinde Cep Boy kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....