Küçük Mimarlar - Sıra Dışı Evler

Gerry Bailey

Küçük Mimarlar - Sıra Dışı Evler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-25
YAZAR Gerry Bailey
ISBN 6053120056
DOSYA FORMATI 5,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nerede yaşıyorsunuz? Apartmanda mı, müstakil bir evde mi yoksa bir kır evinde mi? Hepsi kulağa hoş geliyor ama biraz sıradan, öyle değil mi? Sıra Dışı Evler'de karavanlardan ağaç evlere, tipilerden buz evlere ilginç yapılarla karşılaşacak, mimarların dünyasına adım atacaksınız. Belki bir gün siz de mimar olur, sıra dışı evler tasarlarsınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Mimarlar - Sıra Dışı Evler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Mimarlar - Sıra Dışı Evler.

...r Küçük Mimarlar Gerry Bailey TÜBİTAK Yayınları 9786053120056 Gerry Bailey ... Küçük Mimarlar - Sıra Dışı Evler ... . Dünyadan sıradışı mimariler: Copyright (Telif Hakkı): Sou Fujimoto Architects. Muhtemelen dünyanın en küçük evleri… 1 m²'lik alana sahip bu enteresan ve ilginç evler; sadece 1 kişilik… 15 Tem 2018 - meraladac adlı kişinin Pinterest'te 533 kişi tarafından takip edilen "sıradışı mimari" panosunu keşfedin. Küçük Evler Yazlık Evler Güzel Evler Sweet Home Villalar. Küçük Mimarla ... Sıra Dışı Evler - Küçük Mimarlar, Gerry Bailey » Satın Al... - Kidega ... . Küçük Evler Yazlık Evler Güzel Evler Sweet Home Villalar. Küçük Mimarlar - Sıra Dışı Evler. Nerede yaşıyorsunuz? Apartmanda mı, müstakil bir evde mi yoksa bir kır evinde mi? Hepsi kulağa hoş geliyor ama biraz sıradan, öyle değil mi? 2 posts. @ikizleriminkitaplari - Küçük Mimarlar📍Sıradışı Evler ..... Nerede yaşıyorsunuz?apartmanda mı şehir içinde müstakil bir evde mi yoksa şehir dışında bir kır evinde mi? Gerry Bailey. Nerede yaşıyorsunuz? Apartmanda mı, müstakil bir evde mi yoksa bir kır evinde mi? Hepsi kulağa hoş geliyor ama biraz sıradan, öyle değil mi? Kullanıcılarına İskoç deneyimi sunan, NORD tarafından tasarlanmış ev, İngiltere'nin sıradışı manzaralarından biri olan Dungeness'in Shingle Plajı'nda yer alıyor. 9- Dünyanın En Küçük Evi Evi tasarlayan mimar muhtemelen dünyanın en küçük evini yapmaya 8- Kaydırak Ev Listedeki en tuhaf ve eğlenceli sıradışı evlerden bir diğeri Japonyada bulunuyor. 5.28 TL. Sı...