Yöneticinin El Kitabı

İsmail Orhan Sönmez

Yöneticinin El Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-06
YAZAR İsmail Orhan Sönmez
ISBN 6052815175
DOSYA FORMATI 11,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hangi seviyeden olursa olsun;• yöneticilik insanı yönetmektir.• yöneticilik iş sonuçlarını yönetmektir.• yöneticilik ilişki yönetmektir.Bu kitap sizlere pratik olarak bunu nasıl yapacağınızı ve nasıl başarılı olacağınızı anlatıyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yöneticinin El Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yöneticinin El Kitabı.

...l. "YÖNETİCİNİN EL KİTABI PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi ... Yeni Yöneticinin El Kitabı - Ekşi Sözlük ... . "Gazeteler bu yeteneği gerçekten takdir ediyor" dedim ve "Peki, YÖNETİCİNİN EL KİTABI PDF'ye nasıl bir yolu var?" Size bağlı çalışanlara ilham ve heyecan vermek ve onları harekete geçirmek için yol ve yöntemler içeren "Yeni Yöneticinin El Kitabı" size başarılı olma şansını verirken... Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla kitaplarından bir tanesi olan Yöneti ... Yöneticinin El Kitabı Utku Umut Bulsun ... .PW olarak elimizden geldiği kadarıyla kitaplarından bir tanesi olan Yöneticinin El Kitabı kitabını indirmek için oluşturduğumuz bu içeriğimizden kitabı edinmek için hemen alt tarafa göz atınız. Yöneticinin El Kitabı karmaşık iş dünyasıyla başa çıkmada gerekli beceri ve yeteneklerini geliştirmek isteyen yöneticiler için önemli bir temel kaynak oluşturuyor. yeni yöneticinin el kitabı. şükela: tümü | bugün. bazen kendi standartlarınızı doğru kabul eder ve bu şekilde çalışırsınız bu tip kitaplar hmm bir saniye ya ben bunu şöyle yapmalıyım dedirtir. Yöneticinin El Kitabı. Başarılı ve güçlü bir lider olmak için her gün önünüze dikilen problemleri çözmeniz gerekir. Elinizdeki kitap, size bu konularda pratik ipuçları ve yöntemler sunuyor....