Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var

Turgut Tunç

Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-28
YAZAR Turgut Tunç
ISBN 6056911644
DOSYA FORMATI 11,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İyiliğin sınır tanımadığına inanalara selam olsun…Herkesin bir hikayesi var, “#AşımızıPaylaşıyoruz” diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi genişleyip ülke sınırlarını aştı Afrika’ya kadar ulaştı. Sıkça karşılaştığım; Nasıl vakit bulabiliyorsun? Ne zaman çalışıyorsun? Neden Afrika? gibi sorulara da cevap olan bu kitap, iyiliğe niyet edip “Gitmediğin yer senin değildir” diyen yardım severlerede rehber olacaktır.Sen yeter ki iyilik için yola çık, yol açık.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var.

... Ama anlatacak cok hikayem var (imzalı) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var - Turgut... ... . Turgut Tunç kitapları ve Parana Yayınları 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7... Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İyiliğin sınır tanımadığına inanalara selam olsun Herkesin bir hikayesi var, #AşımızıPaylaşıyoruz diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi genişleyip ülke sınırlarını aştı Afrika'ya kadar ulaştı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var. İyiliğin sını ... Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var. İyiliğin sınır tanımadığına inanalara selam olsun... Herkesin bir hikayesi var "#AşımızıPaylaşıyoruz" diyerek... Alış-Veriş Listeme Ekle. Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var. İyiliğin sınır tanımadığına inanalara selam olsun... Herkesin bir hikayesi var "#AşımızıPaylaşıyoruz" diyerek... Herkesin bir hikayesi var, "#AşımızıPaylaşıyoruz" diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi genişleyip ülke sınırlarını aştı Afrika'ya kadar ulaştı. Sıkça karşılaştığım; Nasıl vakit bulabiliyorsun? İyiliğin sınır tanımadığına inanalara selam olsun Herkesin bir hikayesi var, #AşımızıPaylaşıyoruz diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi genişleyip ülke sınırlarını aştı Afrika'ya kadar ulaştı. Yazar Tugut Tunç'un Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var kitabı raflardaki yerini aldı. Herkesin bir hikayesi var, "#AşımızıPaylaşıyoruz" diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi... kitaphanen.com´da uygun fiyata Parana Yayınları markalı Yazmayı Sevmiyorum Ama Anlatacak Çok Hikayem Var 9786056911644 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 24 TL. İyiliğin sınır tanımadığına inanalara selam olsun… Herkesin bir hikayesi var, "#AşımızıPaylaşıyoruz" diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi genişleyip ülke sınırlarını aştı Afrika'ya... Herkesin bir hikayesi var, "#AşımızıPaylaşıyoruz" diyerek başladı ve kelebek etkisi gibi genişleyip ülke sınırlarını...