Perese Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 10 / Öz Denetim

Kollektif

Perese Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 10 / Öz Denetim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-05-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6055168452
DOSYA FORMATI 5,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değerler eğitimi öğretmenden idari personele, anne babadan servis sürücüsüne uzanan, öğrenciyle muhatap olan her bireye çeşitli düzeylerde sorumluluk yükleyen bir çalışmadır. Bu anlayışla, Karakter Okulu® Programı kapsamında aileler için, öğretmenler için ve öğrenciler için çeşitli ürünler hazırlanmıştır.Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam on kitaptan oluşan Perese® seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da karakter eğitimine/değerler eğitimine katkıda bulunmalarını sağlayacak etkinlik örnekleri içermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Perese Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 10 / Öz Denetim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Perese Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 10 / Öz Denetim.

...öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da karakter eğitimine/değerler eğitimine katkıda ... Öz Denetim (Öğretmen Kitabı) - Perese Değerler Eğitimi 10 - EDAM ... ... ...Otrar, Hatice Işılak Durmuş, Pınar Koç Yıldırım PERESE Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı: ÖZ DENETİM 9 öz denetim PERESE 47. 10 PERESE öz denetim Perese®lere Yakından Bakış İyi... Kozmetik, Kişisel Bakım. Süpermarket, Pet Shop. Kitap, Müzik, Film, Hobi. ...Alpaslan Durmuş, Mustafa Otrar, Hatice Işılak Durmuş, Pınar Koç Yıldırım PERESE Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı ... Perese Değerler Eğitimi 10: Öz Denetim (Öğretmen Kitabı) Fiyatı ... . ...Alpaslan Durmuş, Mustafa Otrar, Hatice Işılak Durmuş, Pınar Koç Yıldırım PERESE Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 10 5 öz denetim PERESE 3. Bir işi yaparken o işe özgü ilke ve kuralları uygular. : Kolektif. Perese Değerler Eğitimi 10 Öz Denetim Öğretmen Kitabı EDAM Eğitim Danışmanlığı | 9786055168452. 15.30 TL. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam on kitaptan oluşan Perese® seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da karakter eğitimine/değerler... - + Sepete Ekle. Kitap Açıklaması. Değerler eğitimi öğretmenden idari personele anne babadan servis sürücüsüne uzanan öğrenciyle muhatap olan her 16,5 x 23,5. ISBN-10. 6055168452. Kağıt Türü. Halil Ekşi, Alpaslan Durmuş, Neriman Karatekin. EDAM tarafından geliştirilen Karakter Okulu® Programı, "öğrencilerde, sorumluluklarını taşıyabilecekleri makul seçimler yapabilmelerine imkân... Değerler eğitimi öğretmenden idari personele anne babadan servis sürücüsüne uzanan öğrenciyle muhatap olan her bireye çeşitli düzeylerde sorumluluk yükleyen bir çalışmadır. ₺10,50. ₺15,00. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam on kitaptan oluşan Perese® seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da karakter eğitimine/değerler eğitimine katkıda... Liste Fiyatı : 18,00TL. İndirimli Fiyat : 10,44TL. Kazancınız : 7,56TL. Perese Değerler Eğitimi Öğrenci Çalışma Kitabı 10 Öz ...