Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar

Yrd. Doç. Dr. Melek Şahan

Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-27
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Melek Şahan
ISBN 6053644019
DOSYA FORMATI 9,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap; genel anlamda görsel sanatlar eğitimine, özel anlamda ise görsel sanatlar öğretmenlerine, öğrencilerine ve görsel sanatlarla ilgilenen bireylere sürekli başvurabilecekleri zengin bir kaynak oluşturması ümidiyle hazırlanmıştır. Ayrıca bu kitap; günümüzde görsel sanatlar adıyla ve daha önceki adıyla resim-iş olarak bilinen dersin sadece adının değişmesiyle oluşmuş bir ders olmadığını göstermesi açısından önemlidir. Resim-iş adından dolayı sadece resim yapmaya odaklanılması gerektiği zannedilen bu dersin çok daha zengin içeriğe sahip olması gerektiği artık kaçınılmaz bir gerçektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar.

...li bir avantaj yakalamış olur. Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar Pegem Yayınları 9786053644019 Levent Mercin ... Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar - 26.39 TL + KDV ... . Mustafa Çapar. Bu kitapta yalnızca, temel Eğitim ve ortaöğretim okullarındaki resim - iş ya da yeni adıyla Görsel Sanatlar Eğitimi dersleri kapsamında gerçekleştirilebilecek olan iki ve üç boyutlu... Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar en uygun fiyata sizleri bekliyor. Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar. Doç. Dr. Meliha Yılmaz. HAVALE :23,38 TL %1 EFT İndirimi. Doç. Dr. Abdu ... Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalarmustafa - ePttAVM ... . Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar. Doç. Dr. Meliha Yılmaz. HAVALE :23,38 TL %1 EFT İndirimi. Doç. Dr. Abdullah Ayaydın, Doç. Dr. Levent Mercin. Bu kitap; genel anlamda görsel sanatlar eğitimine, özel anlamda ise görse...