Şeriat Nazarında Kara ve Deniz Kuvvetinin Önemi ve Gerekliliği

İskilipli Mehmed Atıf Hoca

Şeriat Nazarında Kara ve Deniz Kuvvetinin Önemi ve Gerekliliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-25
YAZAR İskilipli Mehmed Atıf Hoca
ISBN 6056915215
DOSYA FORMATI 4,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aziz Şehidimiz İskilibli Mehmed Âtıf Efendi, elinizdeki eseri ilk önce Sırat-ı Mustakîm dergisinde seri olarak neşretmiş, daha sonra Donanma-i Osmani Muavenet-i Milliyye Cemiyeti tarafından basılarak Osmanlı topraklarının her köşesine binlerce adet dağıtılmıştır. Aynı zamanda merhumun cihad ve cihadi meseleler hakkında Beyanu'l Hak dergisinin muhtelif sayılarında yayınlanmış olan makalelerini de kitabın muhtevasıyla alakalı olduğu için eserde yer verdik.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şeriat Nazarında Kara ve Deniz Kuvvetinin Önemi ve Gerekliliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şeriat Nazarında Kara ve Deniz Kuvvetinin Önemi ve Gerekliliği.

...ustakîm dergisinde seri olarak neşretmiş, daha sonra Donanma-i Osmani Muavenet-i Milliyye Cemiyeti ... Şeriat Nazarında Kara Ve Deniz Kuvetinin Önemi ve Gerekliliği ... ... Spor Kaykay-Paten Dart Basketbol Voleybol Futbol Scooter Masa Tenisi Kış Sporları. Stres Çarkı Kutu Oyunlar Hamurlar Açık Hava Deniz ve Havuz Elektronik. İskilipli Mehmed Atıf Hoca. Aziz Şehidimiz İskilibli Mehmed Âtıf Efendi, elinizdeki eseri ilk önce Sırat-ı Mustakîm dergisinde seri olarak neşretmiş... ...teşvik eden aşağıdaki hadislerle kara kuvvetleri gibi deniz kuvvetlerinin de şeriat nazar ... Şeriat Nazarında Kara ve Deniz Kuvvetinin Önemi ve Gerekliliği... ... ... ...teşvik eden aşağıdaki hadislerle kara kuvvetleri gibi deniz kuvvetlerinin de şeriat nazarında Osmanlı Devleti'nin kara ve deniz kuvvetinin en parlak ve en ileri devri Sultan Süle...