Karıştır Eşleştir - Hayvanları Keşfet

M. Sacide Kafalı

Karıştır Eşleştir - Hayvanları Keşfet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-05
YAZAR M. Sacide Kafalı
ISBN 6053050469
DOSYA FORMATI 5,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oynamaya ne dersin?Filin hortumu, leyleğin gövdesi ve timsah ayakları bir arada nasıl görünür acaba?Haydi karıştır- eşleştir! Eğlen ve öğren!ÇocuklarınGörsel dikkat ve algılarıKarşılaştırma ve ayırt etme yetenekleriFarklı düşünme becerileri gelişir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karıştır Eşleştir - Hayvanları Keşfet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karıştır Eşleştir - Hayvanları Keşfet.

...fet-Karıştır Eşleştir. M. Sacide Kaf SİNCAP KİTAP ... Karıştır Eşleştir - Hayvanları Keşfet - M.Sacide Kafalı... | ilgikitap.com ... . Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oynamaya ne dersin? Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oynamaya ne dersin? Filin hortumu, leyleğin gövdesi ve timsah ayakları bir arada nasıl görünür acaba? Haydi karıştır- eşleştir! Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oynamaya ne dersin? Filin hortumu, leyleğin gövdesi ve timsah ayakları bir arada nasıl görünür acaba? Haydi karıştır- eşleştir! Karıştır eşleştir - hayvanları keşfet. Yazar: M. Sacide Kafalı. Yayınevi: sincap kitap. Sevg ... Karıştır Eşleştir - Hayvanları Keşfet Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Yazar: M. Sacide Kafalı. Yayınevi: sincap kitap. Sevgili Anne-Babalar, Karıştır- Eşleştir - Hayvanları Keşfet, Meslekleri Keşfet, Mevsimleri Keşfet kitaplarıyla çocuğunuz eğlenerek öğrenirken, • Konsantrasyon, karşılaştırma ve ayırt etme... Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oynamaya ne dersin? Filin hortumu, leyleğin gövdesi ve timsah ayakları bir arada nasıl görünür acaba? Haydi karıştır- eşleştir! Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oynamaya ne dersin? Filin hortumu, leyleğin gövdesi ve timsah ayakları bir arada nasıl görünür acaba? Haydi karıştır- eşleştir! Karıştır Eşleştir - Meslekleri Keşfet. 25 25. M.Sacide Kafalı. Maceracı Araçlar / Pop-Up İle Keşfet; (Hikayeli Hareketli Kitaplar). Bu Hayvanlar Nerede Yaşar? 34.5 34.5. Hayvanları Keşfet - Karıştır Eşleştir - Sincap Kitap - 9786053050469 - M. Sacide Kafalı - - Hayvanların en eğlenceli haliyle tanışırken, karıştır- eşleştir oyna....