0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası

Kollektif

0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-28
YAZAR Kollektif
ISBN 6057568649
DOSYA FORMATI 12,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Merhaba Değerli Arkadaşım! En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; yani sıfır noktasından. Çünkü sıfır noktası, her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için en güzel noktadır. Elindeki bu kitap, yenilenen MEB 4. sınıf müfredatına göre tüm branş konularını alt başlıklara ayırarak kazanımları adım adım öğrenmeni sağlayacak. 0’dan 4’e Konu Anlatımlı Soru Bankası kullanımı çok kolay bir kitap. Kitabın sol sayfalarında konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda konuları en sade ve anlaşılır halleriyle bulacaksın. Sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Öğrendiğin konuyu Süz-Geç’lerle hiç beklemeden süzebileceksin. Böylece konular senin için sıfırken beş yıldızlı olacak. Ayrıca TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile çözemediğin soruları izleyip cevaba en hızlı ve doğru biçimde ulaşabileceksin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikecek ve bu soruları bir daha çözmek için kendine özel testler de oluşturabileceksin. Başarı seninle olsun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası.

...if. Merhaba Değerli Arkadaşım! En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir ... 4. Sınıf 0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası Kolektif ... . Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; yani sıfır noktasından. 0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankası yenilenen MEB 4. sınıf müfredatına göre tüm branş konularını alt başlıklara ayırarak kazanımları adım adım öğretmeyi amaçlıyor. 39 TL. Tonguç Akademi Yayınları 0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası. 4.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası. 0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankasınbsp;ye ... Tonguç Akademi 4. Sınıf Tüm Dersler 0 dan 4 e Konu Anlatımlı Soru... ... . 4.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası. 0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankasınbsp;yenilenennbsp;MEBnbsp;4. sınıf müfredatınanbsp;göre tüm branş konularını alt... 4. Sınıf 0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası Kağıt Kapak - 1 Mart 2019. Kolektif (Eser Sahibi). 0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankasıkullanımı çok kolay bir kitap. %30 indirimli Yeni. Editör Yayınları Editör Yayınları 4. Sınıf Tüm Dersler VIP Soru Bankası. ...kısımları tekrar edebilmesini ve çözemediği sorularda video çözümleri ile konuları anlayarak geçmesini sağlar. 0'dan 4'e Tüm Dersler Konu Anlatımlı Soru Bankası (Tonguç Yayınları). 34 TL. 0 dan 4 e Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi | 0 dan 4 e Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi | 34,00 TL. 304. 0'dan 4'e Konu Anlatımlı Soru Bankası yenilenen MEB 4. sınıf müfredatına göre tüm branş konularını alt başlıklara ayırarak kazanımları adım adım öğretmeyi amaçl...