Ormanda Dayanışma

Mustafa Ünver

Ormanda Dayanışma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-25
YAZAR Mustafa Ünver
ISBN 6057939753
DOSYA FORMATI 12,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

O yaz havalar sıcak geçmişti. Kış ise erken gelmişti ormana. Kışın erken gelmesi en çok ormanın en çalışkanı olan karıncaları etkilemişti. Yağmur yüzünden toprağın altına giren karıncaların yiyecekleri ıslanmış, sele kapılıp gitmişti.Yiyeceksiz kalan karıncalar bu zor durumdan nasıl kurtulacaklar?Kraliçe Karınca ile yuvanın genç ve güçlü karıncası Taken diğer karıncalarla toplanarak bu duruma nasıl bir çözüm bulacak?Birçok hayvana ev sahipliği yapan ormanda karıncalar ve diğer hayvanlar arasında geçen bu güzel hikâyeyi merakla okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ormanda Dayanışma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ormanda Dayanışma.

... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi ... Ormanda Dayanışma ... .com´da Eksik Parça Yayınları Yayınevine ait Ormanda Dayanışma kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Ormanda Dayanışma. Ürün Kodu: 9786057939753. O yaz havalar sıcak geçmişti. Kış ise erken gelmişti ormana. Kışın erken gelmesi en çok ormanın en çalışkanı olan karıncaları etkilemişti. Ormanda Dayanışma. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. O yaz havalar ... Hikayeler - Eksik Parça Yayınları - Ormanda Dayanışma ... . Ormanda Dayanışma. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. O yaz havalar sıcak geçmişti. Kış ise erken gelmişti ormana. Kışın erken gelmesi en çok ormanın en çalışkanı olan karıncaları etkilemişti. Birçok hayvana ev sahipliği yapan ormanda karıncalar ve diğer hayvanlar arasında geçen bu güzel hikâyeyi merakla okuyacaksınız. Ormanda Dayanışma 9786057939753 Eksik Parça Yayınları. 5.32 TL. O yaz havalar sıcak geçmişti. Kış ise erken gelmişti ormana. Kışın erken gelmesi en çok ormanın en çalışkanı olan karıncaları etkilemişti. Ormanda Dayanışma kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Mustafa Ünver. O yaz havalar sıcak geçmişti. Kış ise erken gelmişti ormana. Kışın erken gelmesi en çok ormanın en çalışkanı olan karıncaları etkilemişti. 5.25 TL. Ormanda Dayanışma-Eksik Parça Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kış ise erken gelmişti ormana. Kışın erken gelmesi en çok ormanın en çalışkanı olan karıncaları etkilemişti. Yağmur yüzünden toprağın altına giren karıncaların yiyecekleri ıslanmış, sele kapılıp gitmişti....