Ödülü de Balyoz OlduÖzlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi

Nefise Aslan

Ödülü de Balyoz OlduÖzlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-27
YAZAR Nefise Aslan
ISBN 6056321726
DOSYA FORMATI 6,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta Gazi Kurmay Albay Hasan Basri Aslan'ın eşi Nefise Aslan'ın hayat öyküsü anlatılıyor.Eşinin görevi nedeniyle yaşadıkları zorlu hayat, yuvasını ayakta tutmak, çocuklarına hem anne hem baba olmak, çalışıp aile bütçesine destek olmak, tehlikeli görevlerden "kocam tek parça dönecek mi?" diye endişelenmek ama bunu ailesine ve çocuklarına belli etmemek için rol yapmaktan yorulmuş, doğumlarında bile yanında bulunamayan bir kahramanla paylaşamadığı bir hayatı sürdürmeye çalışan içimizden biri Nefise Aslan.Zorlu hayat mücadelesinde yaşadığı acılar, kaybedilen dostlar, hayatlardan çalınan yıllar derken ailesinin üzerine inen balyozla yeni birleşmişken tekrar parçalanan bir ailenin onurla yaşanan dramı anlatılıyor bu kitapta.Ülkesi için yıllarca mücadele etmenin ödülü olarak imzasız bir listede adı olduğundan on altı yıl hapse mahkûm edilen gazi albayın ve ailesinin yaşadığı vefasızlıklar, umursamazlıklar, gözyaşı, hasretlik, dostluklar, vefa, aşk, uzun ayrılıklardan sonra kavuşmanın verdiği mutluluklarla dolu bir öykü.Aslında çok iyi tanımadığınız asker eşleri de sizlerden birileri. Başka bir gezegenden gelmiş değiller. Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorluklar ve çekingenlikle halkın içine giremediklerinden tanıma fırsatı bulamadığınız kadınlar, asker eşleri.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ödülü de Balyoz OlduÖzlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ödülü de Balyoz OlduÖzlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi.

... ürünler. Ödülü de Balyoz Oldu Özlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi ... Aşkın Gözü Kördür Hikayesi Öyküleri ve Masalları ... . gözyaşı hasretlik dostluklar vefa aşk uzun ayrılıklardan sonra kavuşmanın verdiği mutluluklarla dolu bir öykü. Ödülü de Balyoz Oldu Özlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi. gözyaşı hasretlik dostluklar vefa aşk uzun ayrılıklardan sonra kavuşmanın verdiği mutluluklarla dolu bir öykü. Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorlukla ... Ödülü de Balyoz Oldu Özlem, Fedakârlık ve Zorluklarla Örülü Bir... ... . Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorluklar ve Örülü Bir Aşkın Hikâyesi, Nefise Aslan-Ödülü de Balyoz Oldu Özlem, Fedakârlık ve Zorluklarla... 18 TL. Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorluklar ve çekingenlikle halkın içine giremediklerinden tanıma fırsatı bulamadığınız kadınlar, asker eşleri. ödülü de balyoz oldu. şükela: tümü | bugün. diğer kitaplardan farkı yazarı nefise aslanın yaşananları bir asker eşinin gözünden anlatması ve hikayenin daha çok asker aileleri etrafında dönmesidir. Ödülü de Balyoz Oldu Özlem, Fedakarlık ve Zorluklarla Örülü Bir Aşkın Hikayesi. gözyaşı hasretlik dostluklar vefa aşk uzun ayrılıklardan sonra kavuşmanın verdiği mutluluklarla dolu bir öykü. Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorluklar ve çekingenlikle halkın içine giremediklerinden tanıma fırsatı bulamadığınız kadınlar, asker eşleri. Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorluklar ve çekingenlikle halkın içine giremediklerinden tanıma fırsatı bulamadığınız kadınlar, asker eşleri. %35. Ödülü de Balyoz Oldu. Nefise Aslan. Abis Yayıncılık. ...iki maşukun 18. yüzyılın Osmanlı sını kasıp kavuran bir varlık ve yokluk hikâyesi. yaşanan zarif bir aşkın hikâyesidir İlk kitap genelde tehlikelidir. için mi bu kadar çok kültürlü kahramanlarla örülü? Ancak diyar diyar gezmenin yanı sıra olmayan bir eşle evli bekâr yaşamanın verdiği zorluklar ve çekingenlikle halkın içine giremediklerinden tanıma fırsatı bulamadığınız kadınlar, asker eşleri. ...aslan. kitap. ödülü de balyoz oldu. özlem, fedakarlık ve zorluklarla örülü bir aşkın hikayesi. eşinin balyoz davası sürecinde tutuklanmasının ...