Kedimden Kısa Mesaj Var!

Katja Berlin

Kedimden Kısa Mesaj Var!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-31
YAZAR Katja Berlin
ISBN 6056568633
DOSYA FORMATI 5,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Katja Berlin, bir kediyle yaşamanın inceliklerini, şaşırtıcı yanlarını ve komikliklerini onunla karşılıklı yazdıkları kısa mesajlar üzerinden anlatıyor bizlere. Rengârenk, sımsıcak, gülümseten bir manifesto; tıpkı kediler gibi...Kedilerle yaşayan ya da zaman geçiren herkes, onların özel canlılar olduklarını bilir. Her birinin ayrı bir havası, tavrı ve edası vardır. Üstelik kediler, karşısındakiyle kuracağı ilişkiyi bile kendileri belirleyecek kadar karakter sahibi canlılardır. Katja Berlin, günümüz dünyasının iletişim biçimleriyle harmanlayarak bize kedisiyle olan ilişkisini anlatıyor. Onun kedisi diğerlerinden biraz farklı... Kah internette akvaryum peşinde koşuyor, kah sevdiği filmlerin… Sonra da yaptıklarını kısa mesaj olarak Katja’ya yazıyor. Gündelik hayatın diğer ayrıntılarını ve en önemlisi kendi keyif durumunu da paylaşıyor elbette… Örneğin uyku düzenini, açlık durumunu ve kolilere olan tutkusunu her fırsatta dile getiriyor. Üstelik bunları doğasından, yani çevresine hâkimiyetinden vazgeçmeden yapıyor. Kedilere yaraşır şekilde... Okurken, kedinizin bir telefonu olsa, onun da size muzip, meraklı ve hazırcevap haliyle buna benzer mesajlar yollayacağını düşünüyorsunuz. Katja Berlin, bir kediyle yaşamanın “karakutu”sunu açıyor; kedilerle yaşayanlara meselenin temel parçacıklarını hatırlatırken, bir kediye hayatında yer açmayı düşünenlere kedilerin dünyasına bir giriş manifestosu sunuyor. Eğlenceli bir manifesto; tıpkı kediler gibi…Kedimden Kısa Mesaj Var! samimi, komik, gülümseten bir kedili kitap!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kedimden Kısa Mesaj Var! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kedimden Kısa Mesaj Var!.

...Berlin, bir kediyle yaşamanın inceliklerini, şaşırtıcı yanlarını ve komikliklerini onunla karşılıklı yazdıkları kısa mesajlar üzerinden ... Kedimden Kısa Mesaj Var - Katja Berlin - %26 İndirim - Kitap... ... ... ...peşinde koşuyor. kah sevdiği filmlerin Sonra da yaptıklarını kısa mesaj olarak Katja ya yazıyor. Eğlenceli bir manifesto tıpkı kediler gibi Kedimden Kısa Mesaj Var samimi. komik. gülümseten bir... Kedimden Kısa Mesaj Var! kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2006-08-01 yılında yayınlanan Kedimden Kısa Mesaj Var! , 1. Baskı ve Hiciv - Mizah kategorisinde yer almaktadır. Kedimden Kısa Mesaj Var! kitab ... Kedimden Kısa Mesaj Var! ... . 2006-08-01 yılında yayınlanan Kedimden Kısa Mesaj Var! , 1. Baskı ve Hiciv - Mizah kategorisinde yer almaktadır. Kedimden Kısa Mesaj Var! kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2006-08-01 yılında yayınlanan Kedimden Kısa Mesaj Var! , 1. Baskı ve Hiciv - Mizah kategorisinde yer almaktadır. Sonra da yaptıklarını kısa mesaj olarak Katja'ya yazıyor. Eğlenceli bir manifesto; tıpkı kediler gibi…Kedimden Kısa Mesaj Var! samimi, komik, gülümseten bir kedili kitap! 13.36 TL. Eğlenceli bir manifesto; tıpkı kediler gibi… Kedimden Kısa Mesaj Var! samimi, komik, gülümseten bir kedili kitap! Sonra da yaptıklarını kısa mesaj olarak Katja'ya yazıyor. Eğlenceli bir manifesto; tıpkı kediler gibi…Kedimden Kısa Mesaj Var! samimi, komik, gülümseten bir kedili kitap! 8.40 €. Onun kedisi diğerlerinden biraz farklı... Kah internette akvaryum peşinde ko...