Filozof Öyküleri

Özgür Sinan

Filozof Öyküleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-08
YAZAR Özgür Sinan
ISBN 6050935202
DOSYA FORMATI 3,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar soru sormayı ve sorularına yanıt almayı severler. Doğruyla yanlışı ayırt etmeleri, daha ayrıntılı düşünmeleri bu yolla hızlanır. Kendilerine yöneltilen sorularsa, çevrelerinde olan biteni değerlendirmelerine ve yargılama yeteneklerinin gelişmesine olanak sağlar. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri, eğlenceli olduğu kadar bilgi dolu... Adalet, özgürlük, iyilik, mutluluk, dürüstlük gibi birçok kavramın ele alındığı kitapta her öykünün sonunda yer alan özel sorular, okurları daha derin düşünmeye davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Filozof Öyküleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Filozof Öyküleri.

...ne ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri ... Filozof Öyküleri - Özgür Sinan - Fiyatı & Satın Al ... ... Filozof Öyküleri kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Filozof Öyküleri - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Özgür Sinan, Doğan Egmont'tan yayımlanan Filozof Öyküleri 2'de ilk kitapta kaldığı yerden devam ederek yeni filozofların rehberliğine yer veriyor. Tüm bu süreçte filozoflar bize rehber olur. Thales, Sokrates, Hacı ... ÖZGÜR İLETİM . Filozof Öyküleri ... . Tüm bu süreçte filozoflar bize rehber olur. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... 12.60 TL. Filozof ÖyküleriFilozof Öyküleri - Çocuklar soru sormayı ve sorularına yanıt almayı severler. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünür ve filozofun yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren bu kitap eğlenceli olduğu kadar... 20 TL. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... 8 €. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... 15 TL. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... 16 TL. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... 17 TL. Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... Thales, Sokrates, Hacı Bektaş Veli ve İbni Sina gibi on dört önemli düşünürün yaşam öyküsüne, görüşlerine ve başlarından geçen ilginç olaylar a yer veren Filozof Öyküleri... Özgür Sina...