Cino ile Dikkat GeliştirBoya - Taşıtlar

Musa Kazım Arıcan

Cino ile Dikkat GeliştirBoya - Taşıtlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-28
YAZAR Musa Kazım Arıcan
ISBN 9752480186
DOSYA FORMATI 5,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cino ile Dikkat Geliştir & Boya / Taşıtlar kitabı daha önce yapılmamış olan bir çalışma ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Bu kitabı diğer boyama kitaplarından ayıran en büyük özelliği, boyama becerisini dikkat geliştirme ile birlikte arttırmasıdır. Bir taraftan çocuklarımızın dikkat gelişimine katkı sağlarken, öbür taraftan hayal dünyalarında bir zenginlik oluşturarak renkleri kullanmaları sağlanmaktadır. Ebeveynlerin de zevkle eşlik edecekleri bu uygulama, çocuklarınızın zihin ve beceri gelişimine çok ciddi katkılar sağlayacaktır.Cino ile Dikkat Geliştir & Boya kitabı çocuklarımızda,• Dikkat gelişimini sağlar.• Özgüven gelişimini sağlar.• Hayal gücünü zenginleştirir.• El ve göz koordinasyonunu sağlar.• Odaklanma Becerilerinin Gelişmesini Sağlar.• Nesneleri ve renkleri öğrenmesine yardımcı olur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cino ile Dikkat GeliştirBoya - Taşıtlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cino ile Dikkat GeliştirBoya - Taşıtlar.

..., çocuklarınızın zihin ve beceri gelişimine çok ciddi katkılar sağlayacaktır ... Taşıtlar - Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya - Musa... | vamoskitap.com ... . Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya kitabı çocuklarımızda, • Dikkat gelişimini... Bu kitabı diğer boyama kitaplarından ayıran en büyük özelliği, boyama becerisini dikkat geliştirme ile birlikte arttırmasıdır. 4.5 5. Musa Kazım Argun. Hayvanlar - Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya. 2.64 TL. Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya Taşıtlar kitabı daha önce yapılmamış olan bir çalışma ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Ebeveynlerin de zevkle eşlik edecekleri bu uygulama, çocuklarınızın zihin ve b ... Boyama Kitapları - Atlas Kültür Yayınları - Taşıtlar - Cino ile Dikkat... ... . Ebeveynlerin de zevkle eşlik edecekleri bu uygulama, çocuklarınızın zihin ve beceri gelişimine çok ciddi katkılar sağlayacaktır. Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya kitabı çocuklarımızda, - Dikkat gelişimini... : Musa Kazım Argun. Taşıtlar - Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya. Bu kitabı diğer boyama kitaplarından ayıran en büyük özelliği, boyama becerisini dikkat geliştirme ile birlikte arttırmasıdır. Bir taraftan çocuklarımızın dikkat gelişimine katkı sağlarken, öbür taraftan hayal dünyalarında bir zenginlik oluşturarak renkleri kullanmaları sağlanmaktadır. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Bir taraftan çocuklarımızın dikkat gelişimine katkı sağlarken, öbür taraftan hayal dünyalarında bir zenginlik oluşturarak renkleri kullanmaları sağlanmaktadır. Ebeveynlerin de zevkle eşlik edecekleri bu uygulama, çocuklarınızın zihin ve beceri gelişimine çok ciddi katkılar sağlayacaktır.

Cino ile Dikkat Geliştir ve Boya kitabı çocuklarımızda,