Sevdiğim İnsanlar

Atroviti Gusho

Sevdiğim İnsanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-21
YAZAR Atroviti Gusho
ISBN 6058402577
DOSYA FORMATI 12,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Coşkusuyla ve herhangi bir engeli sorgulama isteğiyle, Arnavutluk’ta kadın hareketinde önemli bir rol oynamakta olan şairin şiirdeki poetik anlayışı, her ne pahasına olursa olsun acele etmemek, ilhamı yansıtmak, duyguyu derinleştirmek, görünenin ardındaki hakikati somutlaştırmayı amaç edinmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevdiğim İnsanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevdiğim İnsanlar.

...acı çok daha acı. "Seni severim" ile "Seni seviyorum" arasında büyük bir fark olduğunu unutmayın ... Sevmediğiniz İnsanlarla Başa Çıkmanın 10 Etkili Yolu | Paratic ... . Aşık olunca insan, her zaman mümkün olmasa da, sürekli sevdiğinin etrafında olmak ister. Bunun asıl nedeni, birini sevdiğiniz zaman ona sürekli ne kadar muhteşem bir insan olduğunu hatırlatmak istemenizdir. Kendini sevmeyen bir insan için bu tarz iltifatları kabul etmek zordur. Bütün insanların birbirine sevgi ile yaklaştığı bir dünya olamaz çünkü. 10 kişilik küçük bir grupta bile birbirini sevmeyen insanlar çıkarken, nasıl olur da hayatını ... Söz Medeniyeti — Benim Gerçekten Sevdiğim İnsanlar Azdır,.. ... . 10 kişilik küçük bir grupta bile birbirini sevmeyen insanlar çıkarken, nasıl olur da hayatınıza giren herkesi sevebilirsiniz ki? Sürekli bize ilgisi olmayan insanları sevmiyor muyuz? Yada ondan hoşlanıyoruz. Biz insanlar kim bize soğuk ve ilgisizse o ilgimizi çekiyor ve ona karşı duygular besliyoruz....