İki Dünya Bir Aile

Doç. Dr. Özcan Güngör

İki Dünya Bir Aile
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-26
YAZAR Doç. Dr. Özcan Güngör
ISBN 6053422921
DOSYA FORMATI 6,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bireylerin kişisel tercihlerinden etkilense de ideal aile tasavvurunu asıl belirleyen, yaşanmakta olan dönemin egemen anlayışıdır. Çağımızda Batı ve Batı-dışı fark etmeksizin bütün toplumlarda bireyler, sadece aile konusunda değil hemen her konuda modernizmin ve küreselleşmenin kuşatması altındadır. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha zordur. Aile kendi doğal seyrinde ve yerelde bile bireylerin anlam dünyalarını kurmada ve uyumlu birliktelikler oluşturmada çok yoğun meydan okumalarla karşılaşırken, iki ayrı dünyanın insanlarının bu tufanda gemiyi sahile selametle ulaştırmaları, yani bunu bir aile sıcaklığı ve ilişkisi içinde yürütmeleri de bir hayli zor görünmektedir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İki Dünya Bir Aile i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İki Dünya Bir Aile.

...arklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır ... İki Dünya Bir Aile - Özcan Güngör : %30 İndirimli ... . Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede... Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha... 28 TL. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede.. ... İki Dünya Bir Aile | Katalog ... . Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede... 21 TL. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede... İki Dünya Bir Aile. KAPAT. %30 indirimli. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Alış-Veriş Listeme Ekle. İki Dünya Bir Aile. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha zordur. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha zordur. İki Dünya Bir Aile. Share on WhatsApp. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha zordur. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. İki Dünya Bir Aile - A. M. Homes 9786053422921 Akçağ Yayınları. İki Dünya Bir Aile (9786053422921). Marka : Özcan Güngör. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. 21 TL. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer almaktadır. Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede... Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha zordur. Konu karma aileler olunca bu kuşatma adeta bir kemer şeklinde iki farklı dünya olarak insanların hayatlarında yer Ancak bu iki dünyayı veya ideal ile gerçeği bir ailede toplamak daha zordur. Konu karma aileler olunc...