Yoga Vazişta 2. Cilt

Valmiki

Yoga Vazişta 2. Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-10
YAZAR Valmiki
ISBN 6058564084
DOSYA FORMATI 3,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Derin meditasyon halinden çıktıktan sonra kişi derin bir uykudan uyanmış gibi hisseder, önünde acı ve kusurlarıyla dolu dünyanın kapılarını yine ardına kadar açtığını görür. Ey Rama, gözyaşı vadisine benzeyen bu dünya ıstırabına tekrar tabi olunacaksa, o halde geçici meditasyonla kişinin ulaştığı bu geçici saadetin ne faydası var?” – Yoga Vazişta 3.1.34-35Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta’sı İngilizce ve Farsça’dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor.Bir seri halinde yayınlanan kitabın ikinci cildi varoluşun nasıl başladığı, nereden kaynaklandığı ve neden oluştuğu gibi felsefi konulara bir açıklama getirmekte; ayrıca astral seyahat, paralel evrenler, paralel yaşamlar ölümden sonraki hal gibi konulara ışık tutmaktadır.Yoganın da kabul ettiği monistik görüş olan Advaita Vedanta felsefesini detaylarıyla açıklayan klasik edebi yapıtların başında yer alan Vazişta’nın Yogası, orijinalinde toplam 32,000 vecizeden oluşmaktadır. Eser ciltler halinde on yıl içinde yayınlanacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yoga Vazişta 2. Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yoga Vazişta 2. Cilt.

...ki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor ... Yoga Vazişta 2.Cilt - Valmiki : %20 İndirimli ... . Yoga Vazişta 3.1.34-35 Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe Eser ciltler halinde on yıl içinde yayınlanacaktır. -Yoga Vazişta 3.1.34-35- Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor. Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı ... Yoga Vazişta 2.Cilt > Purnam Yayınları > Valmiki ... . Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor. Bir seri halinde yayınlanan kitabın ikinci cildi varoluşun... Yoga Vazista 2.Cilt by Valmiki, 9786058564084, available at Book Depository with free delivery worldwide. Yoga Vazista 2.Cilt. 5 (1 rating by Goodreads). 32.41 TL. Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor. Bir seri halinde yayınlanan kitabın ikinci cildi... Yoga Vazişta 2. Cilt. 32.41 TL. Ürün kodu: 426357. Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor. Yoga Vazişta 3.1.34-35 Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe Eser ciltler halinde on yıl içinde yayınlanacaktır. Yoga temel metinlerinin en önemli ve kapsamlısı olan Valmiki'nin Yoga Vazişta'sı İngilizce ve Farsça'dan sonra artık Türkçe yayınlanıyor. Bir seri halinde yayınlanan kitabın ikinci cildi varoluşun... Valmiki. Kitap Tanıtımı. "Derin meditasyon halinden çıktıktan sonra kişi derin bir uykudan uyanmış gibi hisseder, önünde acı ve kusu...