Unutuluş / Lux 1,5

Jennifer L. Armentrout

Unutuluş / Lux 1,5
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-08
YAZAR Jennifer L. Armentrout
ISBN 6050935127
DOSYA FORMATI 6,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen’i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black’ten dinleyin! Katy Swartz’ın yan eve taşındığını öğrendiğim an, belanın geldiğini anladım. Dünya denen bu yerde, bela en son istediğim şey. Halkım buraya 13 milyar ışık yılı uzaktaki Lux gezegeninden geldi ve bildiğim tek şey varsa, o da insanlara güvenilmeyeceğidir. Ama Kat’in çekiciliğine karşı koyamadım… Onu sevmekten ya da korumak için özel güçlerimi kullanmaktan kendimi alamadım.Türümüzün en güçlüsü benim, yine de bu kız karşısında zayıf düşüyorum. Ahh bu basit, insan kız... O bizim sonumuzu getirebilir. Çünkü onu kurtarmaya çalışırken bıraktığım iz, yeteneklerimizi çalmak isteyen can düşmanlarımızı çağırıyor: Arumları. Katy’ye âşık olmak, sadece onu tehlikeye atmadı.Bu, hepimizin ölümü demek...Ama ben buna asla izin vermem.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unutuluş / Lux 1,5 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unutuluş / Lux 1,5.

...risinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! Katy Swartz'ın yan eve taşındığını öğrendiğim an, belanın geldiğini anladım ... Jennifer L'armentrout - Lux 1,5 - Unutuluş | Sözcü Kitabevi ... . Unutuluş-Lux 1,5. Bitirildi. Yazar Halkım buraya 13 milyar ışık yılı uzaktaki Lux gezegeninden geldi ve bildiğim tek şey varsa, o da insanlara güvenilmeyeceğidir. Lux 1,5 - Unutuluş - Jennifer L. Armentrout ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Lux 1,5 - Unutuluş - Jennifer L. Armentrout yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. 30.18 TL. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! Katy Swar ... Lux 1,5 - Unutuluş - Alkapida.com ... . Armentrout yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. 30.18 TL. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! Katy Swartz'ın yan eve taşındığını öğrendiğim an, belanın geldiğini anladım. 14.70 €. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! Katy Swartz'ın yan eve taşındığını öğrendiğim an, belanın geldiğini anladım. Lux 1,5: Unutuluş ücretsiz indir arasında UberTwo. 5.1 mb. Lux 1,5: Unutuluş Kitabı farklı biçimlerde ücretsiz indirin. Uygun biçimde yeni ve eski kitapların büyük seçim. Türkiye'de çok satan Lux ve Melez Sözleşmeleri serileri ile tanınmaktadır. Lux 1,5: Unutuluş web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? 28.04 TL. Unutuluş Lux 1.5 - Jennifer L. Armentrout - Dex Yayınları ürününü vade farksız 3 taksit seçeneği ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! Katy Swartz'ın yan eve taşındığını öğrendiğim an, belanın geldiğini anladım. Lux 1,5 - Unutuluş. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! 25.92 TL. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiyen'i, bir de büyüleyici kahramanı Daemon Black'ten dinleyin! Katy Swartz'ın yan eve taşındığını öğrendiğim an, belanın geldiğini anladım. Lux 1,5: Unutuluş ücretsiz indir. LUX serisinin efsanevi aşk hikâyesi Obsidiy...